A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
Segítségkérés
Felhasználó
erzoli
Sonic Rang
Tag
2016-12-30 - 18:53
Tagság kezdete: 2015-01-14
Köszönet pontjaid: 1782
Fórum hozzászólások:31
sp_UserOfflineSmall Offline
121sp_Permalink sp_Print

Letöltessz iso-ban egy játékot,az iso-t megnyitod az Xbox Backup Creator-ban kiválasztod az Image Tools-t,inject kipipál.AP2.5 Sector .Itt kell hozzáadni a topology for lt2.0.bin file-t ,majd ha alul a mezőben kiírja  hogy sikeres volt a beültetés lehet is kiírni a lemezt.Ez persze csak akkor érvényes ,ha lt2.0-nál nem régebbi a flash.

Köszönetet mondott erzoli -nak a segítségért::

kisgomboc1
Felhasználó
kisgomboc1
Sonic Rang
Tag
2016-12-30 - 19:23
Tagság kezdete: 2014-06-03
Köszönet pontjaid: 2582
Fórum hozzászólások:88
122sp_Permalink sp_Print

zoli mondta

Letöltessz iso-ban egy játékot,az iso-t megnyitod az Xbox Backup Creator-ban kiválasztod az Image Tools-t,inject kipipál.AP2.5 Sector .Itt kell hozzáadni a topology for lt2.0.bin file-t ,majd ha alul a mezőben kiírja  hogy sikeres volt a beültetés lehet is kiírni a lemezt.Ez persze csak akkor érvényes ,ha lt2.0-nál nem régebbi a flash.

Hihetetlen nem találok olyan verziót ami elindul a gépemen win7 64bit. Nem tudnál felrakni egyet?

Felhasználó
gorgo
Sonic Rang
Tag
2017-07-11 - 21:50
Tagság kezdete: 2014-05-16
Köszönet pontjaid: 622
Fórum hozzászólások:46
123sp_Permalink sp_Print

Srácok miért van az hogy a xell menü nem mindig akar be jönni csak fekete képernyő fogad,de a gép mikor simán indítom rendessen be jön.n64 emuval szeretnék játszani és az csak a xell indítása után lehet indítani.köszi a segítséget.

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2017-07-12 - 11:03
Tagság kezdete: 2014-07-15
Köszönet pontjaid: 21992
Fórum hozzászólások:610
124sp_Permalink sp_Print

Hali ha segitség !!

Nekem ugy jön be, hogy kinyitom a dvd tálcát inditáskor, és pendrive ról szoktam.

Lehet máshogyan is  be lehet hozni, biztos vannak okosabbak.

Én is kivi vagyok rá.

Felhasználó
Castiel
Sonic Rang
Tag
2017-11-15 - 02:42
Tagság kezdete: 2014-11-27
Köszönet pontjaid: 342
Fórum hozzászólások:32
125sp_Permalink sp_Print

van egy olyan problémám hogy amikor play and charge bevan dugva a kontrollerbe es ugy kapcsolom ki az xboxot akkor kikapcsol a konzol de a ventillatorok forognak tovab es az eletbe nem kapcsolodnak ki..kicsit utana jartam es azt irtak hogy a fömenuben kikell kapcsolni a hatter letöltéseket nos én kikapcsoltam de a probléma nem szunt meg,szoval valakinek valami ötlete?

Felhasználó
RicoKwothe
Master Chief Rang

V.I.P Tag
2017-11-15 - 10:43
Tagság kezdete: 2014-12-03
Köszönet pontjaid: 20322
Fórum hozzászólások:284
126sp_Permalink sp_Print

Nálam csak néha csinálja ugyanezt. Ilyenkor kézzel kapcsolom ki (megnyomom a gombot a konzolon) és jó is lesz.

Ez most már örökké jó lesz egy darabig!

Felhasználó
Castiel
Sonic Rang
Tag
2017-11-15 - 18:29
Tagság kezdete: 2014-11-27
Köszönet pontjaid: 342
Fórum hozzászólások:32
127sp_Permalink sp_Print

RicoKwothe mondta
Nálam csak néha csinálja ugyanezt. Ilyenkor kézzel kapcsolom ki (megnyomom a gombot a konzolon) és jó is lesz.

igen,csak ugye bár ez nem természetes és nem is annyira életszerű

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2017-11-17 - 10:52
128sp_Permalink sp_Print

Hali TON !

Tegnap leszedtem a Resident Evil 6 portolását, a file neve ez volt:

ResidentEvil6.HUN.XBox360.v2.rar , de ebben csak 1 file volt az msg_eng.arc

A régit nem szedtem le, ha tudsz benne segíthetnél, hogy azt hogyan tudom elérni, mert többszőr is próbáltam de csak a v2-s verziót engedi, a javított linket.

Köszönöm.

És néztem én is a többi ki nem gyűlt játékokat , adakozok bele.

Plusz 1 észrevétel a letöltésekkel kapcsolatban, google drive-ról  több alkalommal is meghiusult a kapcsolat és újra kellett leszedni. Nem használok letöltés vezérlőt stb.

pl. a Batman Arkham Origions-t ma újra nekiveselkedek.

Felhasználó
erzoli
Sonic Rang
Tag
2017-11-17 - 16:26
Tagság kezdete: 2015-01-14
Köszönet pontjaid: 1782
Fórum hozzászólások:31
129sp_Permalink sp_Print

Castiel, mint ahogy a neve is mutatja, játsz és tölts.Mivel ez egy akkutöltő kábel, ez tölti az irányító akkuját.Amennyiben kikapcsolod a gépet, de be van dugva a kábel, a box akkutöltőként tovább üzemel amíg az akku fel nem töltődik, majd ez után áll le.Bár én már láttam olyan lökötteket akik berakták a sima ceruzaelemet az irányítóba, és miután lemerült rádugták a töltőkábelt, aztán csodálkoztak hogy a box az istennek sem akar kikapcsolni.Vajon miért???

Felhasználó
guba
Marió Rang
Tag
2018-03-26 - 17:09
Köszönet pontjaid: 642
Fórum hozzászólások:6
130sp_Permalink sp_Print

Guba WARTH!!!

Mikor spanyolra állítottam a konzolt, a magyarítás véget, valamiért Corrupted lett a profilom 🙁 
Van egy tavaly Októberi mentésem. Nem kell a Torment IVes karakter siratnom a Diablo-ban. Az a rengeteg séta az Assasin és GTA játékokban sem ment pocsékba.
A Mincraft ban az Ender Dragon legyőzése elött állok élőben.
Lehetne még sorolni...
7-8 éve megvan már a profil. Ezért számos játék mentésem kukázodott volna.
Most csak néhány tucat játék óra ment "pocsékba"
Mondanom sem kell hogy az azóta elért eredmények így mind oda! Ha menthető lenne a másik azért az csak jobb lenne!!! 
Hol találom a Corrupted profile fájlt? Hátha a Horizon rendbe rakja.
Előre is köszönöm!

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-03-27 - 12:41
131sp_Permalink sp_Print

Hello Guba !

Meglehet oldani, küld el a corrupted profilod !

Mentsd le pendrivéra a HDD-ről.  Boxon csinálj egy xbox-al formatált pendrive-t.

Ezt meg rakd fel valami ingyenes serverre.

Másik dolog ami fontos mentések ne kukázd ki ezt is meg lehet oldani , igen horizont segítségével.

Minden mentéseket át lehet vinni másik profilra és használható a mentéseid más gépén is akár ! :)))

a profilodnak van egyfajta számsorozata, ami látszik pl. horizontnál.....

Jah és van valami progi is a corrupted proflira. utánanézek.

Köszönetet mondott Sandokán -nak a segítségért::

guba
Felhasználó
guba
Marió Rang
Tag
2018-03-27 - 13:23
Köszönet pontjaid: 642
132sp_Permalink sp_Print

Elkapkodtam. 🙁

Visszamásoltam a biztonsági mentést, az meg felülírta a sérült profilt. Érthető, hiszen ugyan az a száma...

De érdekes, jobban megvizsgálva, van olyan játék ahol megmaradtak az azóta elért teljesítmények. Valamelyiknél meg nem...

A történet tanulsága, mint oly sokszor, most is az, hogy biztonsági mentés nem elég egyszer letudni, azt nem árt frissen tartani 😉

Köszönöm a segítséget!

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-03-28 - 11:54

guba mondta

De érdekes, jobban megvizsgálva, van olyan játék ahol megmaradtak az azóta elért teljesítmények. Valamelyiknél meg nem...

Másik dolog !!!

Ha kell az eredmények arra is van progi berakja neked amit meg akarsz szerezni.

Anno a Fight Night 3 esetén 150g ért meg asszem a Medison Garden ért megcsináltam.

Jah és az online G-t is berakja.  

1. Velocity 

2. Modio 

stb.

Felhasználó
FKrueger
Marió Rang
Tag
2018-06-04 - 05:46
Tagság kezdete: 2016-11-17
Köszönet pontjaid: 111
134sp_Permalink sp_Print

Sziasztok!

RGH-s kérdésem lenne. FSd3 rendszerem van, mass effect kifagy rajta.Egy bizonyos pontál fagy,tehát elindult,csak a fellegvárban itt,vagy kicsit odébb megáll a kép,és vége.

Aurorat pendrive-ról próbáltam az is fagyott. Lehet a letöltött GOD verzió a ludas. Remélem,nem az xbox hibás.

Van eredeti lemezem,hogyan tudom úgy felmásolni a pcre,hogy alakítható legyen. Imgburn védett lemezt írt rá.

Köszi előre is.

Felhasználó
kisgomboc1
Sonic Rang
Tag
2018-06-04 - 06:38
135sp_Permalink sp_Print

Ha a magyarítás beültetése után alakítod GOD-ba akkor ne tedd. ☺ Próbáld meg úgy ha igy se jó keress másik verziót.

Felhasználó
FKrueger
Marió Rang
Tag
2018-06-04 - 06:44
136sp_Permalink sp_Print

kisgomboc1 mondta
Ha a magyarítás beültetése után alakítod GOD-ba akkor ne tedd. ☺ Próbáld meg úgy ha igy se jó keress másik verziót.

God-ot találtam, magyarítás után nem raktam vissza Godba. Így se volt jó.

Csinálnék én új verziót, megvan a lemezem, csak nem tudom hogyan kell,hogy működjön is.

Felhasználó
kisgomboc1
Sonic Rang
Tag
2018-06-04 - 07:59
137sp_Permalink sp_Print

Nem akarok nagy helyességet mondani én is nézegettem valamikor és úgy emlékszem hogy valami mókolást kell csinálni a lemezmeghajtón vagy eleve egy xbox meghajtót kell a pc-re kötni. Megnézem nekem megvan-e ami működött ha nem találsz másik működőt felrakom valahova.

Köszönetet mondott kisgomboc1 -nak a segítségért::

FKrueger
Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-06-04 - 09:00

FKrueger mondta
Sziasztok!

RGH-s kérdésem lenne. FSd3 rendszerem van, mass effect kifagy rajta.Egy bizonyos pontál fagy,tehát elindult,csak a fellegvárban itt,vagy kicsit odébb megáll a kép,és vége.

Aurorat pendrive-ról próbáltam az is fagyott. Lehet a letöltött GOD verzió a ludas. Remélem,nem az xbox hibás.

Van eredeti lemezem,hogyan tudom úgy felmásolni a pcre,hogy alakítható legyen. Imgburn védett lemezt írt rá.

Köszi előre is.

FSD-n le tudod szedni pl egy pendrivére , vagy egy  külső HDD-re  az eredeti lemezed mivel látja. Ott a file kezelő DVD-s része .

Pont xex be fogja levenni neked . Pc-n meg berakod a maygarítást, de ne alakítsd GOD-ba  vissza.

De az is lehet, hogy hibás az a file, ahol kifagy, annál a résznél , pl. az angolnál is hasonló a szitu .

Felhasználó
FKrueger
Marió Rang
Tag
2018-06-05 - 08:11
139sp_Permalink sp_Print

Sandokán mondta

FSD-n le tudod szedni pl egy pendrivére , vagy egy  külső HDD-re  az eredeti lemezed mivel látja. Ott a file kezelő DVD-s része .

Pont xex be fogja levenni neked . Pc-n meg berakod a maygarítást, de ne alakítsd GOD-ba  vissza.

De az is lehet, hogy hibás az a file, ahol kifagy, annál a résznél , pl. az angolnál is hasonló a szitu .

Tudod szedni pl egy pendrivére , vagy egy  külső HDD-re  az eredeti lemezed mivel látja. Ott a file kezelő DVD-s része .

Eredeti német verziós lemezről megcsináltam, fájlkezelő,Pcre fel,ott magyarítás,visszatöltés az xboxra. Most elindulna,csak olvashatatlan lemezt ír felugró ablakban,és csak okézni lehet. De alatta elindul a játék. Kipróbáltam,hogy a lemez is bent volt,úgy se jó.

Felhasználó
kisgomboc1
Sonic Rang
Tag
2018-06-05 - 10:08
140sp_Permalink sp_Print

Megvan nekem ami működött nálam ha ki tudom túrni a gyereket a gép elöl felrakom valahova.

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
2
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Ákos, szpetya13, feketedako21
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kolo18: 88
kisgomboc1: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1726
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:229
Legújabb felhasználók:
Balogh József, Bence, Csaba, derko340, xpe1203, Férfi, dávid, férfi, norby, Detox666
Adminisztrátorok:TON: 863