A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
Segítségkérés
Felhasználó
ultemate
Marió Rang
Tag
2015-05-28 - 09:44
Tagság kezdete: 2015-01-29
Köszönet pontjaid: 12
Fórum hozzászólások:5
sp_UserOfflineSmall Offline

Szia/sztok/
Tudom,biztos le van irva,de…Megkérdezhetem(halehet normális választ várva/beadtam 1000 pontot aGame of Thrones játékhoz.A magyaritás mikor szedhetem le?Ill melyik xbox-os verziohoz jó?Köszi a válaszokat

TON mondta
Ha bármilyen esetben segítségre szorulsz RGH ügyben, akkor itt kérdezhetsz és reménykedhetsz a válaszban 🙂

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2015-05-28 - 09:59
Tagság kezdete: 2014-02-08
Köszönet pontjaid: 32742
Fórum hozzászólások:863

férfi_32 mondta
Szia/sztok/
Tudom,biztos le van irva,de…Megkérdezhetem(halehet normális választ várva/beadtam 1000 pontot aGame of Thrones játékhoz.A magyaritás mikor szedhetem le?Ill melyik xbox-os verziohoz jó?Köszi a válaszokat

TON mondta
Ha bármilyen esetben segítségre szorulsz RGH ügyben, akkor itt kérdezhetsz és reménykedhetsz a válaszban 🙂

Ez nem éppen RGH téma, nah de mindegy már.

Szóval a kérdésedre a válasz: először is olvasd el a GYIK menüpontot, ott le van írva minden részletesen. A közösségnek közösen kell kigyűjteni a szükséges pontot. Ami jelenleg 6000/5000, azaz még 1fő tesz bele 1000 pontot és mindenki letöltheti, aki tett bele. Így Te is. Figyelned kell a Portolások menüpontban és ha kigyűlt, akkor katt a linkre, ahol adakoztál és már töltheted is.

Mindegyik XBLA verzióhoz jó. A kicsomagoláshoz majd lesz egy útmutató Dodi jóvoltából.

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Felhasználó
ultemate
Marió Rang
Tag
2015-05-28 - 10:26

Szia!

Akkor ehez passzolni fog:

Game.Of.Thrones.Ep1.Iron.From.Ice.XBLA.XBOX360-LiGHTFORCE

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2015-05-28 - 12:19

férfi_32 mondta
Szia!

Akkor ehez passzolni fog:

Game.Of.Thrones.Ep1.Iron.From.Ice.XBLA.XBOX360-LiGHTFORCE

Igen.

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Felhasználó
buci1
Marió Rang
Tag
2015-05-29 - 15:55
Tagság kezdete: 2014-07-06
Fórum hozzászólások:8

Sziasztok!!!!

Game.Of.Thrones.Ep1

"A kicsomagoláshoz majd lesz egy útmutató Dodi jóvoltából" Hol találom?

A választ elöre is köszönöm!!!!!

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2015-05-29 - 16:10

buci1 mondta
 Sziasztok!!!!

Game.Of.Thrones.Ep1

"A kicsomagoláshoz majd lesz egy útmutató Dodi jóvoltából" Hol találom?

A választ elöre is köszönöm!!!!!

** Nincs jogosultságok látni ezt a hivatkozást **

Felhasználó
buci1
Marió Rang
Tag
2015-05-29 - 18:22
Fórum hozzászólások:8

Nagyon szépen köszönöm a segítségét Smile

Felhasználó
hpeti2
Sonic Rang
Tag
2015-05-29 - 19:40
Tagság kezdete: 2014-08-25
Köszönet pontjaid: 1942
Fórum hozzászólások:59

Valami nem kerek nekem ebben a GoT EP1 témában. Letöltöttem a lightforce verziót. Megnyitom velocity-ben és még kiterjesztésre sem stimmelnek a magyarítás fájljai. Nincs mit felülírni, mert egy közös fájl sincs. Csak bemásolom és kész?

Ui.: Természetesen a bemásolós megoldást most próbálom ki...

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2015-05-29 - 20:06

hpeti2 mondta
Valami nem kerek nekem ebben a GoT EP1 témában. Letöltöttem a lightforce verziót. Megnyitom velocity-ben és még kiterjesztésre sem stimmelnek a magyarítás fájljai. Nincs mit felülírni, mert egy közös fájl sincs. Csak bemásolom és kész?

Ui.: Természetesen a bemásolós megoldást most próbálom ki...

Miért törvényszerű, hogy valamit felül kell írni? 🙂 Kicsomagolod az XBLA-t és bemásolod a fájlokat, majd a játékot XeX-el indítod.

Felhasználó
Dudi87
Sonic Rang
Tag
2015-05-29 - 20:27
Tagság kezdete: 2015-01-31
Köszönet pontjaid: 972
Fórum hozzászólások:33

Game.Of.Thrones.Ep1.Iron.From.Ice.XBLA.XBOX360-LiGHTFORCE Verzióval teszteltem. Velocival kibontva+letöltött file-ok bemásolva(nem írsz felül semmit).Game indít és már fut is szépen.

Részemről kipörgetve várom a következő részt magyarul 😛

Felhasználó
hpeti2
Sonic Rang
Tag
2015-05-29 - 20:49
Tagság kezdete: 2014-08-25
Köszönet pontjaid: 1942
Fórum hozzászólások:59

Akkor jó lesz ez. Nektek sikerült felrakni belső hdd-re? Nekem ftp-n egyből lehal a rendszer a default.xex után/alatt. (Hasonló volt a kicsomagolt walking dead is)

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2015-05-29 - 20:59

hpeti2 mondta
Akkor jó lesz ez. Nektek sikerült felrakni belső hdd-re? Nekem ftp-n egyből lehal a rendszer a default.xex után/alatt. (Hasonló volt a kicsomagolt walking dead is)

A problémát alapvetően a hosszú fájlnév okozza, amelyet nem ismer fel a belső HDD struktúrája. Valaki már talált rá megoldást, csak elfelejtettem hogy csinálta.

Esetleg ki lehet próbálni ilyen módszereket, hogy felmásolás előtt átnevezed a hosszú fájlokat rövidre, majd felmásolás után a belső HDD-n visszanevezed.

Felhasználó
Dudi87
Sonic Rang
Tag
2015-05-29 - 21:02
Tagság kezdete: 2015-01-31
Köszönet pontjaid: 972
Fórum hozzászólások:33

hpeti2 mondta

Csak külső HDD-ről futtatok így ebben már nem tudok segíteni.

Felhasználó
Robert82
Master Chief Rang
Tag
2015-05-31 - 00:48
Köszönet pontjaid: 6992
Fórum hozzászólások:286

Sziasztok!

ConnectX...

Windows-os (samba) filemegosztásról közvetlenül szeretnék lejátszani GOD vagy image browser-el kimásolt fileokat.

Erre nekem most marha nagy szükségem lenne és ha valaki ebben tud segíteni, annak örök hála!!!

Angol nyelvű oldalt találtam erről, de inkább innen kérném valakitől a segítséget, hogy lépésről-lépésre leírja, hogy hogyan kell beállítani a hálózatot, a megosztandó mappát amibe majd a játékokat rakom, stb.

De mondom konkrétan miért kéne ez most nekem.

A Resident Evil: Revelations c. játékot szeretném default.xex alól indítani, mert kipróbálnék rajta egy Trainer-t. VISZONT! Azt a játékot csak GOD formátumban lehet Xbox belső HDD-re, vagy USB-re másolni, ISORIP-ben nem. Vannak benne olyan fájlok amik nem helyezhetők át. Ezért vagyok arra kényszerítve, hogy távoli kapcsolattal játsszam le.

Felhasználó
Castiel
Sonic Rang
Tag
2015-06-01 - 11:46
Tagság kezdete: 2014-11-27
Köszönet pontjaid: 342
Fórum hozzászólások:32

skacok segitsetek pls
system linket csinálnám de ez ellehetetlenít..:s THX** Nincs jogosultságok látni ezt a hivatkozást **

Felhasználó
ultemate
Marió Rang
Tag
2015-06-02 - 20:07

TON mondta

Szia!

Van az oldalon vagy bárhol video hogy hogyan tudnám megcsinálni a GOT játék magyaritását.Természetesen más játék bemutatására gondolok,ahol a lépések látszodnak.Köszönöm a választ

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2015-06-02 - 21:26

férfi_32 mondta

TON mondta

Szia!

Van az oldalon vagy bárhol video hogy hogyan tudnám megcsinálni a GOT játék magyaritását.Természetesen más játék bemutatására gondolok,ahol a lépések látszodnak.Köszönöm a választ

Ebben a topikban van a megoldás 🙂

Felhasználó
Schizoka
Marió Rang
Tag
2015-06-04 - 11:07
Tagság kezdete: 2014-05-15
Fórum hozzászólások:9

Sziasztok!

Valaki lenne olyan rendes és letöltené a State of Decay magyarítást a társ oldalról és megnézné hogy neki is hibásan jön-e le?

Felhasználó
Predátor
Snake Rang
Tag
2015-06-05 - 11:28
Tagság kezdete: 2014-07-08
Köszönet pontjaid: 10642
Fórum hozzászólások:115

Mit jelent az pontosan hogy--hibásan jön-e le--. A tu-t nem tudod letölteni vagy a játék nem lesz magyar a tu-tol ???Nekem jó lett.

Felhasználó
Schizoka
Marió Rang
Tag
2015-06-05 - 13:09
Tagság kezdete: 2014-05-15
Fórum hozzászólások:9

Letöltöttem már többször is és mindég ha ki akarom csomagolni azt írja ki a winrar hogy hibás csomagolt fálj!Csak ennél az egy letöltésnél több játék magyarítást is próbáltam nem volt gond eggyel sem.

Esetleg elküldhetnéd azt amit Te töltöttél le. 🙂

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
5
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Ákos, szpetya13, feketedako21
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kolo18: 88
kisgomboc1: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1726
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:229
Legújabb felhasználók:
Balogh József, Bence, Csaba, derko340, xpe1203, Férfi, dávid, férfi, norby, Detox666
Adminisztrátorok:TON: 863