A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
Grand Theft Auto 5 FPS Mód
Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2015-05-30 - 21:16
Tagság kezdete: 2014-02-08
Köszönet pontjaid: 32742
Fórum hozzászólások:863
sp_UserOfflineSmall Offline

GTA5 Belső Nézetes (FPS) Mód!

Még mielőtt bármit is írnék, FONTOS:

Nem vállalok felelősséget a konzolodért. Nyilván az FPS mód valami miatt nem került be a játékba, (véleményem szerint ennek a gép teljesítményéhez semmi köze, sokkal inkább a Rockstar pénztárcájához) ezért nem hivatalos. Az FPS mód alapból benne volt a játékban, csak zárolták. Azaz nem házi barkácsolás, hanem Rockstar beállítás lett megnyitva. Valószínűleg extra kakaót kér az Xbox360 videó kártyától (a memóriától meg kevesebbet), ezért nem tudom miként reagál 6-7 óra intenzív játék után. Én 1 órát toltam FPS módban, elbohóckodtam vele és semmi gondom nem volt a bugoktól eltekintve.

Letöltés:

** Nincs jogosultságok látni ezt a hivatkozást **

Használati útmutató:
- értelemszerűen kicsomagolod a fájlt
- a benne található két fájlt bemásolod a GTA5 főkönyvtárába a belső vagy a külső HDD-re. Oda ahol a default.xex is található.
- Aurora vagy FSD böngészőben rákeresel és elindítod a nativetrainer.xex fájlt
- Újraindítja neked az FSD-t vagy Aurórát, de ez a jó jel, ne ijedj meg
- Elindítod a játékot a megszokott módon (default.xex)
- Amikor már játék közben vagy (tehát NEM a főmenüben) akkor nyomsz egy R+LT-t (jobb analóg kar lenyomva+bal alsó gomb)
- A bal felső sarokban megjelenik egy menü, ott rámész a Player pontra, majd a First Person View Mode sorra és nyomsz egy A gombot és ON-ra kapcsolod.
- Szépen kilépsz a mod menüből és játszol. Bármikor visszakapcsolhatsz sima módba, csak OFF-ra kell állítanod az FPS-nél.
- Ha másnap játszol a GTA5-el, akkor természetesen megint újra kell indítani a nativetrainer.xex-t.

Mivel nem hivatalos mod, így bugok előfordulnak és úszás, búvárkodás közben nincs FPS mód. Átvezető jeleneteknél szintén bezavarodik a kamera, ha FPS módban vagy. Szórakozni viszont jó móka!

Ha a PS3 tulajok is érdeklődnek, akkor jelezzék és beszerzek egy PS3 modot is.

Hajrá!

Köszönetet mondott TON -nak a segítségért::

Géza, Predátor, Sandokán, garygs7225

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Felhasználó
Géza
Sonic Rang
Tag
2015-05-30 - 22:18
Tagság kezdete: 2014-05-27
Köszönet pontjaid: 132
Fórum hozzászólások:12

Kedves Ton!

Köszönöm! Esetleg nem tudod megszerezni GTAV -höz azt a modot amiben karaktereket és egyéb dolgokat lehet állítani? Előre is köszönöm.

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2015-05-30 - 22:23
Tagság kezdete: 2014-02-08
Köszönet pontjaid: 32742
Fórum hozzászólások:863

Géza mondta
Kedves Ton!

Köszönöm! Esetleg nem tudod megszerezni GTAV -höz azt a modot amiben karaktereket és egyéb dolgokat lehet állítani? Előre is köszönöm.

De. Van textúra felturbózás, realisztikus vezetés, stb. Ma már nem, de holnap feltöltöm.

Köszönetet mondott TON -nak a segítségért::

Géza, Predátor

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2015-05-30 - 23:34
Tagság kezdete: 2014-07-15
Köszönet pontjaid: 21992
Fórum hozzászólások:610

Ha kéritek nekem van tsunami mod-om Xbox360-ra, és No water mod, korallal és koral nélkül.

- Ha ez  az a native traineres ami nekem anno megvolt, akkor nem tudom használni, kivi leszek , hogy lesz e olyan akinek nem megy.

Jó éjszakát.

Felhasználó
Géza
Sonic Rang
Tag
2015-05-30 - 23:51

Sandokán mondta
Ha kéritek nekem van tsunami mod-om Xbox360-ra, és No water mod, korallal és koral nélkül.

- Ha ez  az a native traineres ami nekem anno megvolt, akkor nem tudom használni, kivi leszek , hogy lesz e olyan akinek nem megy.

Jó éjszakát.

Köszi felrakhatod engem érdekel. Régen én is próbálkoztam a Native traineres-el de nem ment.Remélem ez jó lesz.

Felhasználó
alexbox
Sonic Rang
Tag
2015-05-31 - 09:13
Tagság kezdete: 2014-07-08
Köszönet pontjaid: 192
Fórum hozzászólások:63

ugyan ez van meg nekem.Azt hittem legalább valami javított változat.Ha lövök akkor van amelyik fegyvernél nincs is hang (pl AK) van amelyiknél meg be bugosodik és kiakad és örökké menne a lövés hang.Ha jól láttam célzóka se volt.Ez már elég régebbi tréner nem?

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2015-05-31 - 10:45

Helloka !

Tudsz nekem segíteni, hogyan  tudom a menűt behozni ezzel a native traineressel?

Úgy csináltam , ahogyan Ton leírta és nem jó nekem, (lehet egyedi eset)

Pl. Melyik verzió kell a GTA V-ből ? stb.

Köszi előre is.

Felhasználó
Géza
Sonic Rang
Tag
2015-05-31 - 11:43

Üdv Ton!

TON mondta

Géza mondta
Kedves Ton!

De. Van textúra felturbózás, realisztikus vezetés, stb. Ma már nem, de holnap feltöltöm.

Akkor ha nem gond feltudnád dobni a többi modot? Előre is köszönöm.

Felhasználó
alexbox
Sonic Rang
Tag
2015-05-31 - 11:51

Sandokán mondta
Helloka !

Tudsz nekem segíteni, hogyan  tudom a menűt behozni ezzel a native traineressel?

Úgy csináltam , ahogyan Ton leírta és nem jó nekem, (lehet egyedi eset)

Pl. Melyik verzió kell a GTA V-ből ? stb.

Köszi előre is.

Hát én is csak annyit csináltam ami le van írva.Nekem úgy van (iso Rip-be) hogy GTA5/dvd1,dvd2 és ide másoltam a régebbit(ugyan ezt csak régebben használtam már) de a dvd1-be ha simán bemásolod ezt a 2 filet akkor is megy. a .xex végződésűt elindítod újraindul az fsd, vagy aurora elindítod a gta-t bejön minden akkor egyszerre lenyomod az Lt-t meg az R-t.Csak így akkor amikor lövés közben célzol nem tudsz majd nagyítani mert folyton ez a menü fog bejönni.ott lehet lapozgatni sok karakter közül(hénány instant fatel chress) van aminek nem lesz lába (Niko bellic) van akinek keze vagy feje (Johnny) de majd kitapasztalod.Ennyi igazából.(Belső merevlemezemen van nem külsőn)

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2015-05-31 - 12:41

Nekem tuti nem fogja vinni mert már az alap játékom modos, és erre gyanakszom.

Kb kellene a DVD2 s lemez gyári(az 1.DVD az a merevlemezen van belsőn, install-os).

Jó ezt is tudni, hogy nem mindennel kompatibilisak !

Pl. Lehet kiüti a Red Dead Redeption-ból a sub titlét a moddolt verzióm.

Oké ezt csak azért említettem, mert eszembe jutott, hogy az is mod menüs nálam, és a subtitle sehogyan se akar bejönni rajta.

UI. Alexbox el tudnád nekem küldeni a 2.DVD ben lévő Common.rpf filét, felrakni valami linkere?

(ez a kulcs szerintem) 

Felhasználó
alexbox
Sonic Rang
Tag
2015-05-31 - 12:50

kell most elmennem de délután szerintem 5 fele küldöm a pm-et

Felhasználó
Predátor
Snake Rang
Tag
2015-05-31 - 19:07
Köszönet pontjaid: 10642
Fórum hozzászólások:115

Ton írta:- Aurora vagy FSD böngészőben rákeresel és elindítod a nativetrainer.xex fájlt---Nem a fájl kezelőben kell rákeresni és elindítani a nativetrainer.xex fájlt ???

Felhasználó
Gyugyo76
Snake Rang
Tag
2015-06-18 - 20:47
Tagság kezdete: 2014-07-01
Köszönet pontjaid: 202
Fórum hozzászólások:105

Mindent úgy csinálok,ahogyan Ton leírta!!TU-kat is kikapcsoltam!!!Elindítom a gamet-de töltés közben fatal crashel kidob!!! Esetleg valami megoldás?

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2015-06-19 - 11:04

Sajnos nekem se megy a TON-os féle native trainer.

Nálam nem tudom előhozni a menü rendszert,lehet rossz verziójú a GTA V-m.

Este ha lesz időm megnézem amit én raktam fel  first modot, hogy megy e a gépemen. (a verzó hármast, ahol a script file is benne van)

Abban az esetben ha viszi, és igénylitek részletesen leírom a lépéseket!

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-06-16 - 12:09

Géza mondta
Kedves Ton!

Ha még aktuális, van egy szuper módom pandora 2.7-s amit sikerült életre bírni, és viszi . Kb megvolt vagy 1-2 éve de nem tudtam használni. Kb 3 napja viszont felraktam az összes DLC-t a játékhoz.

Ez offline módban új fegyvereket és új járműveket jelent, ruhát nem tudom biztosra. Ide kell TU , 26v27 minimum de ha mod menüt akarunk akkor kell, hogy hozzá adjanak  egy sajátot, mert a sima TU nem jó hozzá.

.............................................................

Jah és van egy HaxoTV-s modom 1,4-s Private, ami beleivódott a játékomba, ha nincs TU használva, érdekes de ez van.

lb + rb gomb egyszerre és előjön a menü.

Fontos dolgokat tudja: fix car, random vehicle paint, invisible, god mod, clear wanted level, change alien stb. egy két helyre transporting, give 86k (nincs pénzügyi gond)fegyver , lőszer all  ----stb.

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-06-16 - 12:28

Gyugyo76 mondta
Mindent úgy csinálok,ahogyan Ton leírta!!TU-kat is kikapcsoltam!!!Elindítom a gamet-de töltés közben fatal crashel kidob!!! Esetleg valami megoldás?

Dash -beállítás okozza a fagyást.  Nekem is volt ilyen hiba, ha meg nem volt fatal, akkor nem lehet előhívni a menüt.

Neked is javaslom a TU-s menüt amit fentebb írtam, és ha igény lenne rá, akkor felrakom zippy-re.

Pandora 2.7-s menüt javaslom: tud szinte mindent

fontosabbak:

Pl.  -- örök élet, 

-- pénzes zsákok ledobása folyamatosan 

-- teleport fontosabb helyekre,pl. bankokba, menedékhelyekre, reptér, hegy,         sziget, stb

--  karakterek berakása, játékbeli egyes szereplők pl.

-- idő változtatás , plusz minusz 1 h, időjárások 

-- összes letezo járművek ki-be ezeket átfesteni ajtót leszedni stb. tuning

-- fegyverek, lőszerek stb. célkereszt módositás

-- van benne éjjel látós nézet, sziv stb.

-- testőrség 

Erről is lehetne egy pár oldalas cikket írni, hogy mire képesek a modderek.

Viszont picit kell érteni is a dolgokhoz, hogy miként lehet előcsalogatni ezeket , sokszor nekem se mennek lásd a kezdést, időbe telt hogy egy modmenüt sikert belerakni.

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
3
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Senki
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kisgomboc1: 88
kolo18: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1724
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:228
Legújabb felhasználók:
Csaba, derko340, xpe1203, Férfi, dávid, férfi, norby, Detox666, Tibi, Ferike1980
Adminisztrátorok:TON: 863