A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
Sport játékok fordítása.
Felhasználó
Predátor
Snake Rang
Tag
2016-09-16 - 20:26
Tagság kezdete: 2014-07-08
Köszönet pontjaid: 10642
Fórum hozzászólások:115
sp_UserOfflineSmall Offline

Először innen töltsétek le a fifa 15 magyar fájljait         ** Nincs jogosultságok látni ezt a hivatkozást **       .Utána ezt kicsomagolod....és kapsz 3 db fájlt..amiből csak az egyiket kell felhasználnod....méghozzá a locale.big fájlt....ezt kell bemásolni és felülírni a data/loc/locale.big fájlnál.Ha ez kész akkor nincs más dolgod....mint a már kibontott játéknál megkeresni a eng_us.big és eng_us.bh fájlokat....ezeket átkel írni erre:hun_hu  és hun_hu-ra,ennyi ha mindent jól csináltál xboxon elindítod a játékot...és az elején tudsz nyelvet választani....és ott lesz a Magyar.      A segítséget a  konzolozz oldalon 01alonso07-től kaptam a magyarosításhoz.

Köszönetet mondott Predátor -nak a segítségért::

Attila
Felhasználó
Predátor
Snake Rang
Tag
2016-09-16 - 20:34

Sandokán.Sajnos a női csapatok,meg a női világkupa nem lesz magyar a játékban,ezek után sem,mivel a fifa 15-ben ezek nem voltak benne.

Köszönetet mondott Predátor -nak a segítségért::

Sandokán
Felhasználó
Attila
Marió Rang
Tag
2016-09-16 - 20:43
Tagság kezdete: 2016-01-24
Köszönet pontjaid: 11
Fórum hozzászólások:1

Predátor mondta
Először innen töltsétek le a fifa 15 magyar fájljait         ** Nincs jogosultságok látni ezt a hivatkozást **       .Utána ezt kicsomagolod....és kapsz 3 db fájlt..amiből csak az egyiket kell felhasználnod....méghozzá a locale.big fájlt....ezt kell bemásolni és felülírni a data/loc/locale.big fájlnál.Ha ez kész akkor nincs más dolgod....mint a már kibontott játéknál megkeresni a eng_us.big és eng_us.bh fájlokat....ezeket átkel írni erre:hun_hu  és hun_hu-ra,ennyi ha mindent jól csináltál xboxon elindítod a játékot...és az elején tudsz nyelvet választani....és ott lesz a Magyar.      A segítséget a  konzolozz oldalon 01alonso07-től kaptam a magyarosításhoz.

És jól olvastam, hogy ez a fifa16-hoz használható a leírás szerint???Embarassed

Felhasználó
Predátor
Snake Rang
Tag
2016-09-16 - 21:02

Attila mondta

Predátor mondta

És jól olvastam, hogy ez a fifa16-hoz használható a leírás szerint???Embarassed

IGEN.

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2016-09-16 - 21:47
Tagság kezdete: 2014-07-15
Köszönet pontjaid: 21992
Fórum hozzászólások:610

Predátor mondta
Sandokán.Sajnos a női csapatok,meg a női világkupa nem lesz magyar a játékban,ezek után sem,mivel a fifa 15-ben ezek nem voltak benne.

Akkor bele kell rakni a hiányzó részeket.

Ez már igy rég megvolt nekem, csak gondoltam tovább is lehet szerkeszteni.

bh filét kell tovább vinni, az angol bh val és átszerkezteni.

Kinyitni ki tudtam, csak vissza csomagolási gondom volt.

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2016-09-16 - 21:55

Predátor mondta

Egyébként más módja is van.

A Fifa 15 ből kellenek ami a nyelvi részre vonatkoznak igy cseh, lengyel, ororsz, magyar stb. lesz. És ennyi ráviszed a magyar nyelvre, a közvetités meg átállítod angolra a beállitásoknál.

Rá tehet a kb 450 gigás hun közvetitést, de a kódolása más így sajna nem fog magyarul szólni a játék.

M1, ezen még változtatni kell.

Felhasználó
Ákos
Sonic Rang
Tag
2016-09-16 - 22:46
Tagság kezdete: 2015-03-28
Köszönet pontjaid: 632
Fórum hozzászólások:44

És arra tud valaki megoldást, hogy a karrier mód játékos létrehozásánál, de még a manager módban sem menti el a haladásom? Ezért vette el a kedvem a fifától, pedig ez a része sokkal jobb a pesnél...

Amúgymeg, ez alapból a 14-es magyarítása, de mivel a 15ben csak a kereteket frissítették, mást nem nagyon, így jó volt 15höz is a fordítás 😀

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2016-09-17 - 15:17

Ákos melyik fifát nézzem meg? 15 v 16  carrier módot??

Le töröltem mert csak 500 gigás a külső vinyom, de letesztelem okés?

A fifa karriermódban is veri a PES-t, mivel itt lehet Angol  3.v 4. felmászni egészen a Bl- címig.

Két hét és itt a 17 a tavalyi nextgen újításos edzés mód a karrierben.

Ezt várom nagyon, h ne csak random mód fejlődjenek az emberkéim.

Meg a FIFA 12 ben lehetett játékos manager és a te játékost meg a csapatot is irányítottad. 

/nekem ez kéne vissza hozni .

Kiegészités:

Ha Pes akkor ilyen téren a stadion editoros PES13 az igen, ott van pont rendszer, és lehet managerni, orvos, segédedző stb. A grafikai motorja más. 14-től váltottak. A fű színe is van hogy megállja a helyét. És erre máig is vannak keret frissítések, modok. 

Felhasználó
Ákos
Sonic Rang
Tag
2016-09-17 - 23:58

Nálam az volt a gond, hogy a 14-et töltöttem le először, abban sok fórumon olvastam a hibáról, aztán ahogy letöltöttem mellé a 15-öt majd a 16-ot a hiba ugyanúgy megmaradt...

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2016-09-19 - 09:00

Ákos !!

Próbáltad GOD és XeX -ben is ? Vagy más nyelven se lehetett menteni? ....

Abban maradtam, hogy amint kijön a FIFA 17 --360, ra vagy PS3-ra a boxos részét megpróbálom magyarítani, mivel ps-em nincs még. 

Nem sok szöveg változásra gondolok a magyar 15-óta , de a karrier módban tuti lesz.

A közvetítési gondokat is jó lenne kiküszöbölni, Rico ha ismered az Oroszokat  program terén, fizetek is érte, ha máshogy nem menne.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

És a Madden NFL -- lenne az új projectem , mivel egyre inkább népszerű hazánkban az amcsi foci. (persze ha megoldható, mert ez PC-re meg se jelenik 08-óta)

Ha erre lenne vmi  segítség a Retrós vezetőségtől, esetleg Rico tőled nagyon megköszönném!

Köszönetet mondott Sandokán -nak a segítségért::

Predátor
Felhasználó
Ákos
Sonic Rang
Tag
2016-09-19 - 22:53

Úgy tűnik működik. Töröltem a chachet, meg a profilból is a mentést a content mappából. Xexben van jelenleg, de eddig is úgy használtam. A probléma nem a mentéssel volt, hanem azzal, hogy nem jelezte a haladásom. A lejátszott meccsek után is 0át mutatott. Most elkezdtem kisebb csapattal. Angol saját játékossal. Most működik. A magyarral pedig csak annyi baj van, hogy a hiányzó szövegeket a sor kódjával helyettesíti. Nem sok minden, de azért szemet szúr. Mondjuk a csajokkal nem játszottam.

Felhasználó
Freddy
Sonic Rang
Tag
2016-09-20 - 18:33
Tagság kezdete: 2016-06-27
Köszönet pontjaid: 191
Fórum hozzászólások:27

Én megcsináltam a 16 magyaritást,de öszintén,annyira nem kápráztatott el!!  Vagyis valamiért ugy érzem,mintha valami lassabb motorral adták volna ki!!  A 15 eddig a favorit,és csak remélni tudom a 17 sikerét   😀  De ha sport akkor foci   😀

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
4
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Senki
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kolo18: 88
kisgomboc1: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1724
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:228
Legújabb felhasználók:
Csaba, derko340, xpe1203, Férfi, dávid, férfi, norby, Detox666, Tibi, Ferike1980
Adminisztrátorok:TON: 863