A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
FIFA 18 MAGYAR PROJECT
Topik Értékelés: 0 Topik Értékelés: 0 (0 értékelés) 
Felhasználó
zahi1984
Marió Rang
Tag
2018-09-24 - 21:17
Tagság kezdete: 2015-11-08
Köszönet pontjaid: 1
Fórum hozzászólások:5
sp_UserOfflineSmall Offline
41sp_Permalink sp_Print
0

fsd.Koszi megprobalom ha nem műkődik akkor irok.Köszönom a segitséget

Felhasználó
zahi1984
Marió Rang
Tag
2018-09-25 - 15:09
42sp_Permalink sp_Print
0

Működik.Magyar a játék.Köszönöm a segitséget,és neked külön köszönet Sandokan hogy közzé tetted.Jó játékot mindenkinek,és én úgy tudom hogy még a 19 jön 360ra majd meglátjuk.pacsi nektek.

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-09-25 - 15:24
Tagság kezdete: 2014-07-15
Köszönet pontjaid: 21992
Fórum hozzászólások:610
43sp_Permalink sp_Print
0

zahi1984 mondta
Működik.Magyar a játék.Köszönöm a segitséget,és neked külön köszönet Sandokan hogy közzé tetted.Jó játékot mindenkinek,és én úgy tudom hogy még a 19 jön 360ra majd meglátjuk.pacsi nektek.

Amint kijön a FIFA19, jön rá egyből a magyarítás és nem sokkal utána a HSP béta.

Az lesz a lényege , hogy minél előbb játszhassunk a magyar bajnokikkal, karrier módban.

( valószinűleg pl. a mezek nem lesznek frissek benne , meg a játékosok arcai stb., de ezen a ponton el lehetne csücsülni. )

Kérdezhetnétek, hogy így miért adom ki a HSP-t? Mert játszunk és ne várjunk , alapon. 

Zahi1984 , remélem igazat szólsz , de semmi xbox360 -s  videót, demot nem láttam róla, még képeket se. Amik esetleg vannak az fake, nintendo swich-s.

Felhasználó
zahi1984
Marió Rang
Tag
2018-09-25 - 17:41
44sp_Permalink sp_Print
0

** Nincs jogosultságok látni ezt a hivatkozást **

Szerintem jön.

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-09-30 - 19:59
45sp_Permalink sp_Print
0

Pár órája felraktam a szokásos oldalról a FIFA19-t tesztelni.

Most jön a reklám:

** Nincs jogosultságok látni ezt a hivatkozást **

Spanyol és Angol nyelvű verzió, de mivel egykaptafára épülnek a FIFA sorozatok, így tudjátok használni a FIFA18-ra elkészített magyarításomat.

Viszont átfogom nézni , hogy mik az új csapatok és majd azok is rendes névvel fognak megjelenni és nem teamname stb. Esetleg a skill tréningnél maradhatnak hibák és a szabadrúgás, szögletnél hagytam benne angol szöveget. A karriermódban is van egy edzés választásnál angolul maradt rész, ezt pl. ma vettem észre

swich....-el kezdődik , rem. nem feledkezek meg róla és javítom.

A játékról röviden:

Annak ellenére, hogy a világon semmi újat nem mutat nagyon szép. Kb 3éve semmi grafik változás de , a fű színe adja magát és árnyékok is ott vannak.

16500 FT-ot se ér, annak akinek meg van már 17v18 -s rész.

Vártam a BL- tv logót, vagy valami hasonlót a bajnokságokhoz de sajna elmaradt. Ezt azért írtam, mert szerettem volna belecsempészni a HSP-be pl. a kijelzőt m4-re. Tehát el fog maradni , de csak azért mert míg a PC-s DDS kép formátumot használ, addig az XBOX360 - XPR2-t . 

Ugyan ez a szituáció a játékon belüli háttér képpel: PC-n DDS míg boxon XPR2

Szerettem volna változtatni, de nem sikerült.

Stadionok: (ez az egyik kedvencem a fifa sorozatban)

Nincs új benne, pedig reméltem a Cardiff City vagy a Tottenham -t. Viszont mivel a régi részekből át lehet vinni, ezért ki fogom bővíteni :

pl. benne lesznek:

Signal Iduma Park, Régi Lyon stadion, West Ham United régi, Vicente Calderon, Camp Nou, régi Tottenham stb.

Tehát várható XBOX360-ra Stadion pack csomag.

Ha tudtok segíthettek Stadion terén, értem itt pl. az ukrán-lengyel euró stadionjait, akinek megvan xboxra360-ra az elküldhetné nekem asszem a data2.big file tartalmazza........//...uefa-euro-2012 xbox360 //

Sajnos --  a 2014-s Brazil VB stadionok nem tökéletesek , mivel egyik térfélen bent maradnak szürke melegítős emberek, és kinlódok de nem tudom kiszedni.

A végére:  ( igaz nem teszteltem de előre iszok a medve bőrére )

Sikerült bevetnem az excel progit a HSP-be, így picit fel tudtam gyorsítani a munkát. ( Arról van röviden szó, hogy a PC-s dolgokat játékos nevek, csapat frissítéseket  át tudom emelni )

Jó fifázást mindenkinek !!! :))Confused Ez a játék a miénk :)))

Felhasználó
Freddy
Sonic Rang
Tag
2018-10-02 - 18:09
Tagság kezdete: 2016-06-27
Köszönet pontjaid: 191
Fórum hozzászólások:27
46sp_Permalink sp_Print
0

Szia!  Nem semmi amit leraktál az asztalra,gratulálok! Én nem nagyon szoktam játszani,sajna idő hiány miatt! De a keresztfiam,hatalmas fifa rajongó! Nos én megcsináltam a fifa 18-at úgy ahogy leírtad!  Tökéletesen működik,és még egyszer köszönöm!  Ma megpróbálkoztam a 19-is,és minden működik,mindaddig amig magyarra váltom a zászlót! Ugye ilyenkor kéri utána a mentési helyet,megadom,ám utána csak tölt és tölt és tölt!  Kipróbáltam úgy is,hogy angolon hagytam,és tökéletes!  Ha tudnál segíteni,igazán hálás lennék érte!  Előre is köszönöm!

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-10-02 - 19:14
47sp_Permalink sp_Print
0

Freddy mondta
Szia!  Nem semmi amit leraktál az asztalra,gratulálok! Én nem nagyon szoktam játszani,sajna idő hiány miatt! De a keresztfiam,hatalmas fifa rajongó! Nos én megcsináltam a fifa 18-at úgy ahogy leírtad!  Tökéletesen működik,és még egyszer köszönöm!  Ma megpróbálkoztam a 19-is,és minden működik,mindaddig amig magyarra váltom a zászlót! Ugye ilyenkor kéri utána a mentési helyet,megadom,ám utána csak tölt és tölt és tölt!  Kipróbáltam úgy is,hogy angolon hagytam,és tökéletes!  Ha tudnál segíteni,igazán hálás lennék érte!  Előre is köszönöm!

Megnézem este ! Eddig csak teszteltem a FIFA19-t, mert a hsp erre lesz. És egészen jó híreim vannak, hogy kivették a Szaudi bajnokságból a kupákat , tehát Nb2-be ezáltal nem lesz kupa, és nem kell vele szarakodnom, mert kivéve fagyott a karrier.

Visszatérve a kérdésedre arra gyanakodom, hogy első bejelentkezéskor kér vmi elfogadást a program és ez nincs benne az enyémben, lehet először angolon kéne hagyni........

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-10-02 - 19:50
48sp_Permalink sp_Print
0

Megnéztem nekem megy !

Kapásból javítani kell majd a MENEDZSERI KARRIER  szöveget , pl. MENEDZSER KARRIER-re , nem fér ki.

HIBA lehetségek:

1. locale.ini hiányzik a főkönyvtárban

2. nincs törölve a locale.big 

3. Először lépj be rendesen eredetivel, majd utána magyarral .....

Több ötletem nincs 🙂

Felhasználó
Freddy
Sonic Rang
Tag
2018-10-02 - 20:49
Tagság kezdete: 2016-06-27
Köszönet pontjaid: 191
Fórum hozzászólások:27
49sp_Permalink sp_Print
0

Már nekem is megy,valamiért elindult!   De most meg a beállításban beálitottam magyarra a komentárt,és csend van...Szóval nincs koment!   Ha angolra állítom a komentet akkor van hang!  Bocsi hogy csak a baj van velem!

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-10-03 - 13:56
50sp_Permalink sp_Print
0

Freddy mondta
Már nekem is megy,valamiért elindult!   De most meg a beállításban beálitottam magyarra a komentárt,és csend van...Szóval nincs koment!   Ha angolra állítom a komentet akkor van hang!  Bocsi hogy csak a baj van velem!

Semmi gond , de így kb nulla infó mellett nem tudok segíteni, hogy mi a baj.

Az angol tuti, hogy menni fog mivel a fifa19-be benne van mellette nekem , spanyol és mexicospanyol, ha pl. németre nyomnék csend lenne, mivel nem húztam át a fifa18-ból ide a 19-be. 2db fileről van szó.

Nincs baj, vissza kéne olvasni amit írtam a FIFA18-ra. Magától nem lesz hang, ha a fifa15-s hu big és bh-t használod más a szerkezete , de ha megvan a magyar fifa15-d, és nincs kedved bontogatni a játékot, akkor van olyan, hogy data7.big és data7.bh  a fifa15-ben , ezekre cseréld le a fifa19-t + mellé hun_hu.big és hun_hu.bh

Nézd meg az eredményt ! 🙂 (Ha jó lesz jössz egy bambival)

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-12-05 - 17:37
51sp_Permalink sp_Print
0

Hali  FIFÁSOK !!

Időközben elkészült a FIFA19 s játéknak a Hungárian Super Patch demója.

Teszt jelleggel ki lehet próbálni, hogy miként is fog működni magyar csapatokkal a játék. Az adatbázisba bekerültek a csapatok , a grafikai dolgok azok a PC-sek lesznek, a teljes kiadásra várni kell míg el nem készül PC-re a HSP.

TARTALMA a DEMONAK
- plusz stadionok : pl. Dortmund, Barca, régi Lyon, régi Tottenham, régi Atl. Madrid stb.
(FIFA16, FIFA17 ből, stb. )
-- Magyar válogatott új mezek
-- FTC, Mol Vidi, Honvéd : mezek, logok stb. ezzel a 3 csapattal lehet játszani, barátságos vagy akár karrier módban más csapat helyére
( csak ez a 3 csapat kapott mezet , de pl a Vasas, Puskás , Mezőkövesd stb. ezekkel is lehet játszani , csak nem tettem a demóba mezt nekik..
E 3 csapatnak a kerete aktuális , pár játékosnál a First Name-k javításra szorul, mivel eredetileg a FIFA18-ra készült és más a DB- ezért is csak teszt, demo változat.
-- benne van 6 magyar bíró (nevek)
-- DVTK stadion fotója pl. 

További információkért keresd a készítőt.

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2018-12-18 - 09:39
52sp_Permalink sp_Print
0

Hali Mindenki !!

Új fejlemények :

-- Immáron elérhető és bele tehető a demóba az FTC stadion, m2 konzolra. A PS3-s szerintem stabilabb a 360-s az fagyogat olykor .

Sajnos az adatbázis ami szükséges a játékos frissítésekhez nem érkezett meg még a PC-s szerkesztőktől , így csak a demóként tud funkcionálni.

Folyamatban:

- Kb 100 új stadion berakása a játékba ( Német, Spanyol, Brazil, Olasz , Belga stb. )

+ előnézet az adott stadionokhoz  - 

-- Mezőkövesd stadion ( ez egy hasonló formájú spanyol stadion lesz át texturázva, logo csere, reklám , és kék-sárga lelátó , székek stb. )

Illetve , hogy melyik Nb1-2-3 s csapatoknak mi lesz a hazai stadionjuk ?!

UTE, MTK ----  Működésre kellene bírnom a konzolra , vagy a texturákat kellene átrakni...................

Jó demózást addig is.

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
6
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Senki
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kolo18: 88
kisgomboc1: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1715
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:227
Legújabb felhasználók:
Ferike1980, Lord Humungus, Fiu, Krys, Sipos Imre, Kadrcsi89, Green Arrow, blansirozott szuvidalt textura, gettos, Bela
Adminisztrátorok:TON: 863