A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
Rise of the Tomb Raider HUN
Topik Értékelés: 0 Topik Értékelés: 0 (0 értékelés) 
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2016-10-05 - 21:58
Tagság kezdete: 2015-04-10
Köszönet pontjaid: 2842
Fórum hozzászólások:125
sp_UserOfflineSmall Offline

A magyarítással nálam is kifagyott a játék, de egyenlőre csak a Szíriai rész utáni videónál. Egyébként még más gondokat is észrevettem. Néhol nincs beszédhang vagy volt olyan is, hogy teljesen elment a hang. A felirat is néhol hiányzott. Az első pályán volt olyan bug, hogy Jonah egyszerűen eltűnt és a párbeszédjük sem hangzott el Lara-val. Volt olyan is, hogy az irányjelző által mutatott célhoz elértem, de a történet nem folytatódott tovább. Kb fél óra játékidő alatt ezekkel a hibákkal találkoztam a magyarítás bemásolása után.

Azért közölném, hogy mikor legelőször játszottam végig a játékot, az is TU nélkül volt és ezek a  hibák nem voltak benne. Ezért következtetek arra, hogy a magyarítással lehet a gond.

Köszönetet mondott Rolee82 -nak a segítségért::

Sandokán
Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2016-10-05 - 22:03
Tagság kezdete: 2014-02-08
Köszönet pontjaid: 32742
Fórum hozzászólások:863

Rolee82 mondta
 A magyarítással nálam is kifagyott a játék, de egyenlőre csak a Szíriai rész utáni videónál. Egyébként még más gondokat is észrevettem. Néhol nincs beszédhang vagy volt olyan is, hogy teljesen elment a hang. A felirat is néhol hiányzott. Az első pályán volt olyan bug, hogy Jonah egyszerűen eltűnt és a párbeszédjük sem hangzott el Lara-val. Volt olyan is, hogy az irányjelző által mutatott célhoz elértem, de a történet nem folytatódott tovább. Kb fél óra játékidő alatt ezekkel a hibákkal találkoztam a magyarítás bemásolása után.

Azért közölném, hogy mikor legelőször játszottam végig a játékot, az is TU nélkül volt és ezek a  hibák nem voltak benne. Ezért következtetek arra, hogy a magyarítással lehet a gond.

Ránézek.

Köszönetet mondott TON -nak a segítségért::

Predátor, Rolee82

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Felhasználó
Lakat
Sonic Rang
Tag
2016-10-06 - 14:06
Tagság kezdete: 2014-05-25
Köszönet pontjaid: 2
Fórum hozzászólások:13

Sziasztok!

Nálam is befagy a játék a kötél pálya előtt Lara az adóvevőn beszél John-nal azt hiszem megy a farkas verembe de aztán nem teszi el hanem ott marad a kezében és így nem tud felugrani!!!      

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2016-10-07 - 18:32
Tagság kezdete: 2014-07-15
Köszönet pontjaid: 21992
Fórum hozzászólások:610

Lakat mondta
Sziasztok!

Nálam is befagy a játék a kötél pálya előtt Lara az adóvevőn beszél John-nal azt hiszem megy a farkas verembe de aztán nem teszi el hanem ott marad a kezében és így nem tud felugrani!!!     

Hello próbáld alkalmazni amit a Tombraider 2013 ban írtam. (én várok még a kiváltásával mert sajna alig van idom xboxozni)

Tehát rakd át a nyelvezetet más nyelvre, és ha van az audiót is.

Majd indídsd az autómentéstől, most szerintem menni fog! És menj tovább majd ha lesz automentés  akkor utána kilép és vissza de már magyar szöveggel játszd.

Felhasználó
Robert82
Master Chief Rang
Tag
2016-10-07 - 19:48
Tagság kezdete: 2014-07-06
Köszönet pontjaid: 6992
Fórum hozzászólások:286

Pár nap múlva kipróbálom...

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2016-10-08 - 07:40

A hétvégén abszolút nem fogok a Tomb Raiderrel foglalkozni, mert a Metrot pakolom össze, illetve a Batman portolási pályázatot készítem elő.

A következő pár napra vonatkozóan örülnék ha minél több visszajelzés jönne a Tomb portolást illetően, mert támpontok alapján tehetetlen vagyok.

Van akinek megoldódott a fagyás probléma, van akinek nem. Stb stb. Ezeket örülnék ha tisztáznánk, mert nekem is segítene.

Predátor

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2016-10-08 - 10:43

Nem csak fagyásprobléma van a játékkal hanem egyéb bugok is, de aki még nem játszott a játékkal hanem csak most először játszik vele, annak az nem nagyon fog feltűnni. Én már ezelőtt 3-szor kijátszottam a játékot és ezért szúrtak szemet a kihagyott párbeszédek és a kihagyott feliratok. Egy biztos: Ha csak a fagyásprobléma oldódik meg, én akkor sem fogok vele magyarítással játszani mert ezek a bizonyos kihagyások, hangkimaradások számomra elég zavaróak.

Robert82, Predátor
Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2016-10-08 - 19:31

Jelezni fogjuk a tool készítőjének, hogy javítsa a gondokat. Ezek egy része amúgy a Tomb Raider 2013-nál is fenn állt.

Mellette persze várom ehunvane és a többiek visszajelzését, hogy nekik miért nem fagyott és milyen hibákat tapasztaltak, nem tapasztaltak.

Ha valakinek fagy és valakinek nem fagy, ezzel így nem tudok mit kezdeni. Szóval elsőnek ezt kell tisztázni és aztán jöhet a többi gond. Nem kapkodunk sehová.

Predátor

Felhasználó
ehunvane
Sonic Rang
Tag
2016-10-09 - 08:52
Tagság kezdete: 2014-12-13
Köszönet pontjaid: 912
Fórum hozzászólások:24

Sziasztok: jelenleg ott tartok, hogy a börtönből megszöktünk és menekülünk.

Fagyás nincs, átvezető videónál kimaradt feliratozás volt csak a hiba (kétszer).

Több hibával nem találkoztam- IMARS verzió, régi mentés törölve teljesen, cache is törölve.

Köszönöm a magyarítást-

Köszönetet mondott ehunvane -nak a segítségért::

Predátor
Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2016-10-09 - 09:15
10sp_Permalink sp_Print
0

ehunvane mondta
Sziasztok: jelenleg ott tartok, hogy a börtönből megszöktünk és menekülünk.

Fagyás nincs, átvezető videónál kimaradt feliratozás volt csak a hiba (kétszer).

Több hibával nem találkoztam- IMARS verzió, régi mentés törölve teljesen, cache is törölve.

Köszönöm a magyarítást-

Köszi a visszajelzést. Kérhetem, hogy ha végigvitted a játékot, akkor újra írj ide és összegezzünk, hogy hány helyen van felirat kimaradás? Nagy segítség lenne. Mondjuk a lényeg, hogy ne fagyjon ki.

Predátor

Felhasználó
ehunvane
Sonic Rang
Tag
2016-10-09 - 10:41
Tagság kezdete: 2014-12-13
Köszönet pontjaid: 912
Fórum hozzászólások:24
11sp_Permalink sp_Print
0

Oké majd számolom- ( nem egy gyors dolog lesz mivel napi két órát tudok csak játszani)

Köszönetet mondott ehunvane -nak a segítségért::

Csubi1980, Predátor
Felhasználó
Csubi1980
Master Chief Rang
Tag
2016-10-10 - 07:33
Tagság kezdete: 2015-01-14
Köszönet pontjaid: 6932
Fórum hozzászólások:241
12sp_Permalink sp_Print
0

ehunvane mondta
Oké majd számolom- ( nem egy gyors dolog lesz mivel napi két órát tudok csak játszani)

Max 1 hét alatt ki is pörgeted 10-15 óránál nincs több ebben a részben sem 🙁

Felhasználó
gyurmi
Sonic Rang
Tag
2016-10-14 - 10:10
Tagság kezdete: 2014-12-16
Köszönet pontjaid: 12
Fórum hozzászólások:23
13sp_Permalink sp_Print
0

Üdv!

Az imars verzió van meg, amit kicsomagolva raktam fel a magyarítással együtt. Nem volt még fent korábban a játék és a következőket tapasztaltam jó néhány óra játék után. A főküldetésből eddig két videónál teljesen eltűnt a szöveg. Se angol se magyar nem volt. Valamint a mellék küldetéseket sem tudom elkezdeni, kettő kivételével. Valamint belefutottam már párszor olyanba, hogy a szöveg helyett egy kérdőjel jelent meg. Ezek akkor jelennek meg, amikor magában ötletel Lara. 

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2016-10-14 - 15:14
14sp_Permalink sp_Print
0

gyurmi mondta
Üdv!

Az imars verzió van meg, amit kicsomagolva raktam fel a magyarítással együtt. Nem volt még fent korábban a játék és a következőket tapasztaltam jó néhány óra játék után. A főküldetésből eddig két videónál teljesen eltűnt a szöveg. Se angol se magyar nem volt. Valamint a mellék küldetéseket sem tudom elkezdeni, kettő kivételével. Valamint belefutottam már párszor olyanba, hogy a szöveg helyett egy kérdőjel jelent meg. Ezek akkor jelennek meg, amikor magában ötletel Lara. 

A mellékküldetéseket miért nem tudod elkezdeni?

Másnál is megvan ez a probléma?

Felhasználó
gyurmi
Sonic Rang
Tag
2016-10-14 - 16:01
15sp_Permalink sp_Print
0

Odamegyek az npc-hez, ami elvileg kiadná a küldetést. Egy mondatot elmakog, hogy kéne neki egy kis segítség, azután már csak kalimpál. Az elején még sikerült egy alaktól felvennem két mellékküldetést, utána viszont bármelyikhez is megyek csak mutogat, de a program nem kínálja fel az elfogadás lehetőségét. Hogy ez a fordítás miatt van-e, vagy esetleg valami más bug miatt nem tudom, mert anélkül még nem próbáltam ki.

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2016-10-14 - 19:39
16sp_Permalink sp_Print
0

gyurmi mondta
Odamegyek az npc-hez, ami elvileg kiadná a küldetést. Egy mondatot elmakog, hogy kéne neki egy kis segítség, azután már csak kalimpál. Az elején még sikerült egy alaktól felvennem két mellékküldetést, utána viszont bármelyikhez is megyek csak mutogat, de a program nem kínálja fel az elfogadás lehetőségét. Hogy ez a fordítás miatt van-e, vagy esetleg valami más bug miatt nem tudom, mert anélkül még nem próbáltam ki.

Mindenképpen javítva lesz. És lehet ezzel a javítással 100%-os magyarítást érhetünk majd el.

Predátor, Sandokán, szepi79

Felhasználó
gyurmi
Sonic Rang
Tag
2016-10-16 - 11:27
17sp_Permalink sp_Print
0

Akkor addig parkoló pályára helyezem. Annyit még hozzáfűznék, hogy fagyásom eddig még nem volt.

Felhasználó
BLKING
Marió Rang
Tag
2016-10-23 - 10:06
Tagság kezdete: 2014-05-01
Köszönet pontjaid: 112
Fórum hozzászólások:2
18sp_Permalink sp_Print
0

A következő kérdésemre szeretnék egyértelmű és kézenfekvő válasz kapni,tehát olyat ami segíti a problémám megoldását,és nem csak felszines!

1.Leszedtem innen a Rise the Tomb Rider magyarítást.

2.Letöltöttem az IMARS verziós játékot,majd átalakítottam az exiso progival.

3.Felülírtam azt az 1db fájlt amit kellett (itt ugye nem volt hatalmas telepítgetés meg stb....társai) simán csak felülírtam,ahogy azt kellett.

4.a boxon nincs semmiféle tu vagy dlc a játékhoz rendelve (ami esetleg belekuszálna a játékba)

5. És mégis lefagy a játék ugyan annál a résznél(amikor a lavina elől kell menekülnöm és a kötélre ugrok fel) a kötélre érkezve megfagy az egész játék ,és már háromszor újrapróbáltam mindig ugyanott fagy le!.

Várom a lehetséges hibaforrásokat a tekintetben hogy mi lehet a gond........ha már potom 3000 pontba fájt ez az egész.

Itt fent azért írtam le nagyjából lépésről-lépésre hogy miként csináltam az egészet,hogy elkerüljem a felesleges párbeszédeket,meg az alap tippeket.

Köszönetet mondott BLKING -nak a segítségért::

Rolee82
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2016-10-23 - 21:16
19sp_Permalink sp_Print
0

BLKING mondta
A következő kérdésemre szeretnék egyértelmű és kézenfekvő válasz kapni,tehát olyat ami segíti a problémám megoldását,és nem csak felszines!

1.Leszedtem innen a Rise the Tomb Rider magyarítást.

2.Letöltöttem az IMARS verziós játékot,majd átalakítottam az exiso progival.

3.Felülírtam azt az 1db fájlt amit kellett (itt ugye nem volt hatalmas telepítgetés meg stb....társai) simán csak felülírtam,ahogy azt kellett.

4.a boxon nincs semmiféle tu vagy dlc a játékhoz rendelve (ami esetleg belekuszálna a játékba)

5. És mégis lefagy a játék ugyan annál a résznél(amikor a lavina elől kell menekülnöm és a kötélre ugrok fel) a kötélre érkezve megfagy az egész játék ,és már háromszor újrapróbáltam mindig ugyanott fagy le!.

Várom a lehetséges hibaforrásokat a tekintetben hogy mi lehet a gond........ha már potom 3000 pontba fájt ez az egész.

Itt fent azért írtam le nagyjából lépésről-lépésre hogy miként csináltam az egészet,hogy elkerüljem a felesleges párbeszédeket,meg az alap tippeket.

Szerintem várj a magyarítás javított verziójára, habár azt írták, hogy maga a fagyás csak telepítési probléma lehet(vagyis törölni kell a TU-t és a DLC-ket is). A te eseted ezek szerint rácáfol erre, mert neked azelőtt meg sem volt a játék. Nálam is lefagyott, csak máshol, viszont én a Box újraindítása után tovább bírtam vinni, persze akkor is kellemetlen. Amúgy is hemzseg a bugoktól(pedig én is töröltem minden mást), úgyhogy szerintem jó lesz megvárni a javított változatot. 

BLKING, Robert82, Predátor
Felhasználó
BLKING
Marió Rang
Tag
2016-10-23 - 21:32
Tagság kezdete: 2014-05-01
Köszönet pontjaid: 112
Fórum hozzászólások:2
20sp_Permalink sp_Print
0

Hmmmm...........kössz         

Az frankó,hát akkor várok addig

Már megérte leszedni,én köszönöm szépenConfused

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
5
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Ákos
Hamarosan kairos
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kolo18: 88
kisgomboc1: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1727
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:229
Legújabb felhasználók:
Laci, Balogh József, Bence, Csaba, derko340, xpe1203, Férfi, dávid, férfi, norby
Adminisztrátorok:TON: 863