A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
Alien Isolation TU1
Topik Értékelés: 0 Topik Értékelés: 0 (0 értékelés) 
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2016-01-29 - 20:14
Tagság kezdete: 2015-04-10
Köszönet pontjaid: 2842
Fórum hozzászólások:125
sp_UserOfflineSmall Offline

Érdeklődnék, hogy nincs-e meg véletlenül valakinek az Alien Isolation Title Update1 xbox360-ra. Akinek megvolna az tök jó lenne ha feltöltené, mert már egy jó ideje keresgélem de nem tudtam eddig sehonnan sem leszedni.

Felhasználó
Predátor
Snake Rang
Tag
2016-01-29 - 21:15
Tagság kezdete: 2014-07-08
Köszönet pontjaid: 10642
Fórum hozzászólások:115

AURÓRÁVAL nem tudod letölteni az xboxra ? Próbáld meg.

Felhasználó
Predátor
Snake Rang
Tag
2016-01-29 - 21:31
Tagság kezdete: 2014-07-08
Köszönet pontjaid: 10642
Fórum hozzászólások:115

Alien Isolation Title Update1-et xbox360-ra én sem találom sehol,szerintem nincs is hozzá.De lehet hogy tévedek.

Felhasználó
segitekneked
Sonic Rang
Tag
2016-01-29 - 23:26
Tagság kezdete: 2015-11-18
Köszönet pontjaid: 102
Fórum hozzászólások:12

Van hozzá. A ^hivatalos^ oldalon nem lesz, mert cirka 1gb.

Ott meg kb.300mega a limit. 

Felhasználó
Robert82
Master Chief Rang
Tag
2016-01-30 - 01:51
Tagság kezdete: 2014-07-06
Köszönet pontjaid: 6992
Fórum hozzászólások:286

Erről jut eszembe, soroljuk már be az "Alien: Isolation összes DLC fordítás" projectet 2016-ra. Szerintem még becsusszanna. Jó lenne, ha még idén meglenne a teljes fordítás. Cool 

Egy kis OFF: BioShock 3-ra is... Smile

Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2016-01-30 - 14:44

Azért elég fura, hogy egy ilyen rohadt jól sikerült és ráadásul Alienes játékra így dugdossák azt a TU1-et. Ráadásul anélkül elég bugos  a játék. Én legalábbis elég ocsmányakkal találkoztam. Netre nem merem rákötni a boxot mert az már a microsoft szempontjából maga lenne a fertő. Valami olyasmit hallottam, hogy akár a HDD-t is szétcseszhetik benne. Nekem nem éri meg a  kockázat, de ha a neten valahol fennt lenne az a   TU1 vagy ha valakinek meg lenne és megosztaná az nagyon jó lenne.

Felhasználó
segitekneked
Sonic Rang
Tag
2016-01-30 - 20:56

Rolee82 mondta
Azért elég fura, hogy egy ilyen rohadt jól sikerült és ráadásul Alienes játékra így dugdossák azt a TU1-et. Ráadásul anélkül elég bugos  a játék. Én legalábbis elég ocsmányakkal találkoztam. Netre nem merem rákötni a boxot mert az már a microsoft szempontjából maga lenne a fertő. Valami olyasmit hallottam, hogy akár a HDD-t is szétcseszhetik benne. Nekem nem éri meg a  kockázat, de ha a neten valahol fennt lenne az a   TU1 vagy ha valakinek meg lenne és megosztaná az nagyon jó lenne.

Ez a hónap vagy az év vicce akar lenni??? Már bocs.... 🙂

A pcdet miért kötöd netre ?? Vagy ott minden program legális???

Felhasználó
Robert82
Master Chief Rang
Tag
2016-01-30 - 21:05
Tagság kezdete: 2014-07-06
Köszönet pontjaid: 6992
Fórum hozzászólások:286

Mellesleg van TU2 is...

Miért ragaszkodunk annyira az 1-hez?

Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2016-01-30 - 21:14

segitekneked mondta

Rolee82 mondta

Az tök más. Az xboxom nincs levédve a bann és esetleges egyéb undokságok ellen, de szerintem neked kéne jobban utána olvasgatnod a dolgoknak...

Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2016-01-30 - 21:17
10sp_Permalink sp_Print
0

Robert82 mondta
Mellesleg van TU2 is...

Miért ragaszkodunk annyira az 1-hez?

Állítólag a többi TU-nál visszatérnek a crashes gondok, de a TU1 az a legmegbízhatóbb ha csak az alapjátékkal szeretnél játszani. A többi TU csaka  DLC-k miatt kellenek. Úgyhogy én megelégednék a TU1-el.

Felhasználó
segitekneked
Sonic Rang
Tag
2016-01-30 - 21:41

Rolee82 mondta

segitekneked mondta

Rolee82 mondta

Az tök más. Az xboxom nincs levédve a bann és esetleges egyéb undokságok ellen, de szerintem neked kéne jobban utána olvasgatnod a dolgoknak...

Gondolom RGH gépről beszélünk. Persze persze....majd utána olvasok 🙂

Ha okos xboxod van , akkor azért az igényel némi hozzáértést (legalábbis én ezt alapvető dolognak tartom) Ha pedig picit is értesz hozzá akkor a géped nem látja az M$ szervereit és azok sem a géped. Az xboxunityt annál inkább , hiszen azért találták ki. Na jó megyek olvasni , de ígérd meg ,hogy közben te is olvasol kicsit...

Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2016-01-31 - 09:23
12sp_Permalink sp_Print
0

segitekneked mondta

Rolee82 mondta

segitekneked mondta

Rolee82 mondta

Gondolom RGH gépről beszélünk. Persze persze....majd utána olvasok 🙂

Ha okos xboxod van , akkor azért az igényel némi hozzáértést (legalábbis én ezt alapvető dolognak tartom) Ha pedig picit is értesz hozzá akkor a géped nem látja az M$ szervereit és azok sem a géped. Az xboxunityt annál inkább , hiszen azért találták ki. Na jó megyek olvasni , de ígérd meg ,hogy közben te is olvasol kicsit...

Akkor konkrétabb leszek egy kicsit. Csak sima Rgh módosításom van Dual Boot módosítás nélkül. Na szóval a Dual Boot(ami nekem nincs) teszi biztonságossá a live-ozást. Ha csak sima bannt kapnék érte akkor leszarnám, mert úgysem játszom neten, de ha kiütnék a HDD-t azt már eléggé zokon venném. Persze nem saját tapasztalatból írok, hanem csak több helyen olvastam.

De a lényeg az, hogy korábban volt egy időszak, hogy ezek a TU-k simán elérhetőek voltak 2 xboxos oldalon is amiket egy idő után a nagy terjedelmük miatt leszedtek. De ha már úgyis jó sok gamer van ezen az oldalon, gondoltam lehetséges, hogy valakinek meglehetnek azok a címfrissítések és megoszthatná legalább a TU1-et.

Felhasználó
segitekneked
Sonic Rang
Tag
2016-01-31 - 09:37
13sp_Permalink sp_Print
0

Erre a hdd kiütésre csak annyit mondok, hogy egy bolond százat csinál. 

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:49
Jelenleg online:
3
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Senki
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kolo18: 88
kisgomboc1: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1752
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:229
Legújabb felhasználók:
Zoli 1986, Windy, Fekete béla, Fuxy, Férfi, Hámos Mommeg, Berta Miklós, Kiràly Zoli, letöltések, ANDREESH
Adminisztrátorok:TON: 863