A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
Milyen Cfw legyen a Ps3-0n!
Felhasználó
Csubi1980
Master Chief Rang
Tag
2016-08-12 - 08:53
Tagság kezdete: 2015-01-14
Köszönet pontjaid: 6932
Fórum hozzászólások:241
sp_UserOfflineSmall Offline

Tulajdonképpen Ps3 vásárlása előtt állok. A lényeg, hogy minden ps3 cím fusson és a Ps1-2, Psp játékok is szépen stabilan fussanak! Ton ezt javasolja az emus cikkeiben: 

Miért használjak Rogero 4.46 Cobra 70. CFW-t, amikor vannak sokkal újabbak?

Az ok egyszerű. Ez az utolsó olyan Cobra CFW, ami a Cobra USB megalkotóival készült, így magasan a legstabilabb. Rákérdeztem tőlük, így az infó igaz. Az újabb Rebug és Habib CFW-k mind összekotyvasztott, megbuherált COBRA CFW-t hordoznak magukban. És egyébként is aki nem játszik online Ps3-on, annak felesleges az új CFW-ket feltennie, mert semmi értelme. A Rogero CFW megtalálható az emulátor csomagomban, de csak akkor kezdj bele downgradelni, feltelepíteni, ha értesz is hozzá.

A srác akitől venném ezt írta erre:

En is igy gondoltam meg 1-2 eve de közben halad a vilag..
A masik h eleve egy 3 eves program nem tudja ugy vezerelni a gepet mint egy ujabb azota fejlesztett vezerlö..meg ha igaz is h a retroba az (volt regebben) a legjobb...
Rogero 2-3 eve teljesen visszavonult a ps3 scenetöl eü.problemakra hivatkozva..
Azota a Rebug es Habib atvette a helyet...Habib is tagja a Rebug teamnek mint ahogy pl. Abkarino v. Joonie..gondolom ezeket is ismeri a haverod m nem akarkik!
Hadd kerjem mar meg a haverodat h probalja mar ki a 4.80 Rebug Cobra 7.3-at es mondja mar el h miben különbözik...m garantalom h semmiben...
Szivesen meg is vitatnam ezt az emberrel ha van vlmi site vagy forum ahol lehet...
A gepet at kell hozzam magamhoz..lehet ma de lehet csak holnap tudom..

A problemat nem az onlinera irtam hanem majd nem mindegyik uj jatekot fogja neked a Multiman visszairni es igy 4.46-on nehezen fognak indulni...ha esetleg ujabb ps3 jatekokkal akarsz jatszani..
De te tudod..

Ton és mások vélemény, valóban a régebi cfw lehet nem tudja majd futtatni az új játékokat?! Most akkor régi vagy új cfw?! Help mert 1-2 napom van az átvételig, és addig meg kell mondjam melyik rendszer legyen rajta!

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2016-08-12 - 13:20
Tagság kezdete: 2014-02-08
Köszönet pontjaid: 32742
Fórum hozzászólások:863

Továbbra is tartom a véleményem, mert nem véletlenül beszélgettem a Cobra csapatból a sráccal kb 45 percet.

Ez a lényeg: "Az újabb Rebug és Habib CFW-k mind összekotyvasztott, megbuherált COBRA CFW-t hordoznak magukban." Itt kihangsúlyoztam, hogy a CFW-nek csak a Cobra részét illető elemeit kotyvasztották össze hozzá nem kellően értő emberek. A balfaszok egy ideig még a vezeték nélküli kontroller szinkronizációját sem tudták megoldani, pedig azt a Ps2 emu flagok alapján én is megtudtam volna csinálni.........

Amúgy az újabb CFW-kkel elég sok baj van.

Az pedig marhaság, hogy a Multiman nem tudja visszaírni az újabb játékokat a régi CFW-re. Mivel az új játékok 90%-át kipróbálom, így ilyennel még nem találkoztam. Mert nincs is ilyen.

Szóval összegezve a lényeg:

- emulátorokhoz a legjobb a Rogero Cobra CFW.

- ezzel a CFW-vel MINDEN játékot simán tudsz futtatni. Még a legújabbakat is.

De mondtam már Csubi, hogy gyere fel hozzám és egyrészt megnézed a gépem, másrészt meglátod, hogy a PS3 külső HDD-ken milyen emulátor és játék gyűjteményem van, (4TB) amit az évek alatt szedtem össze 🙂 22-től szabin vagyok így megbeszélhetünk egy napot.

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Felhasználó
Csubi1980
Master Chief Rang
Tag
2016-08-12 - 14:30
Tagság kezdete: 2015-01-14
Köszönet pontjaid: 6932
Fórum hozzászólások:241

Ok, mondjuk nekem pont augusztus 22-én lesz vége a 1.5 hónapos szabimnak (ne anyázzon senki :)), de majd pm-be megbeszéljük akkor, max meló után jó vagy hétvégén. Egyelőre legyen meg az a frány a ps3. 

A srác amúgy talált egy köztes megoldást:

"Rarakom mind2 qa flag system update debug-gal es ugy valtogatod majd ahogy akarod..."

Ez nekem még kinai, most olvasgatom az itteni ps3-as fórumot, még nagyon bonyolultnak tünnek a dolgok xboxhoz képest.

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2016-08-12 - 16:44
Tagság kezdete: 2014-07-15
Köszönet pontjaid: 21992
Fórum hozzászólások:610

Csubi hali !

Én szerintem bízzál meg TON-ban !

Ha neked pont PS1 és PS2, emura kell a gép, akkor Rogero 4.46 Cobra 70. CFW-t

Az hogy van pl újabb az jelen esetben nem jobb, stabilabb amire szeretnéd a gépet.

Pl én sokáig XP-t nyomtam, a Win7-el szemben.......

Erősen vajazok a PS3-ra már én is mert láttam, hogy akár xbox360 irányítóval is lehet használni. Csak nekem az tart vissza, hogy nem tudnám kihasználni. Napokig alvatlansági állapotban lennék.

Végszó:

Ha tudja a srác ezt a Rogeros modellel adni akkor ne habozz és vedd meg !

Bocsi, ha közbe írtam.

Tényleg megéri a 40.000 t

Felhasználó
Blackroy74
Vendég
Vendég
2016-08-13 - 11:16

Szerintem járd körbe a témát rendesen.

Itt kb 1 éve foglalkoznak a PS3-mal, míg a PS-hack oldalon már 4-5 éve.

Ott rengeteg hasznos infót és elég jól működő fórumokat találsz minden PS3-mal felmerülő kérdéseddel kapcsolatban.

Személyes tapasztalatom a CFW-kel kapcsolatban, hogy a Rebug volt mindig is a legstabilabb CFW. Jelenleg is Rebug 4.78-ason vagyok és semmi gondom nincs vele.

Az itt belinkelt Retro cucc is tökéletesen fut rajta.

Felhasználó
Castiel
Sonic Rang
Tag
2019-01-03 - 18:19
Tagság kezdete: 2014-11-27
Köszönet pontjaid: 342
Fórum hozzászólások:32

Sziasztok! milyen cwt érdemes most felrakni a gepre ha tolom ps1-2es cimekkel is?

jelenleg nem tudom milyen van a gépen ha belepek multimannel a rendszerinfokba ezt irja: Firmware mode Cobra 7.50 compatibile

illetve online is szeretnek jatszani de jelenleg 4.81 rendszer van rajta,hogyan tudnam frissiteni a legujabbra? gondolom ha géprol frissitem az nem annyira jo ötlet 

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2019-01-05 - 10:14
Tagság kezdete: 2014-02-08
Köszönet pontjaid: 32742
Fórum hozzászólások:863

Castiel mondta
 Sziasztok! milyen cwt érdemes most felrakni a gepre ha tolom ps1-2es cimekkel is?

jelenleg nem tudom milyen van a gépen ha belepek multimannel a rendszerinfokba ezt irja: Firmware mode Cobra 7.50 compatibile

illetve online is szeretnek jatszani de jelenleg 4.81 rendszer van rajta,hogyan tudnam frissiteni a legujabbra? gondolom ha géprol frissitem az nem annyira jo ötlet 

Habib 4.81 a legstabilabb. Régóta várunk már az újabb CFW-re Habibtól, amiben PSP config lehetőség is lesz, de még nem jött ki.

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Felhasználó
Castiel
Sonic Rang
Tag
2019-01-05 - 12:09
Tagság kezdete: 2014-11-27
Köszönet pontjaid: 342
Fórum hozzászólások:32

TON mondta

Castiel mondta

Habib 4.81 a legstabilabb. Régóta várunk már az újabb CFW-re Habibtól, amiben PSP config lehetőség is lesz, de még nem jött ki.

tudnál hozza adni egy letöltesi linket illetve egy telepitesi utmatatot? :)köszönöm

Felhasználó
szoltang
Marió Rang
Tag
2019-03-06 - 19:26
Tagság kezdete: 2016-07-14
Köszönet pontjaid: 181
Fórum hozzászólások:4

Sziasztok!

Valaki próbálta már a Habib féle 4.84-es CFW-t? Ahogy olvasom ez Starbucks + Rebug = Starbuged keverék. Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
2
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Ákos, szpetya13, feketedako21
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kolo18: 88
kisgomboc1: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1727
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:229
Legújabb felhasználók:
Laci, Balogh József, Bence, Csaba, derko340, xpe1203, Férfi, dávid, férfi, norby
Adminisztrátorok:TON: 863