A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
ICO & Shadow Of The Colossus collection(PS3) probléma
Topik Értékelés: 0 Topik Értékelés: 0 (0 értékelés) 
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-02-11 - 13:59
Tagság kezdete: 2015-04-10
Köszönet pontjaid: 2842
Fórum hozzászólások:125
sp_UserOfflineSmall Offline
21sp_Permalink sp_Print
0

palyagabi mondta
Azt sajnos nem jelzi hogy pontosan melyik, csak az derül ki belőle, hogy nem Rebug. Legalábbis számomra csak ez jön le.

Amikor bekapcsolod a gépet, nem írja a bejelentkező logón?

Megnéztem, de Cfw-vel kapcsolatban semmit nem ír ki. Először van a PS3 embléma, azután jönnek a menük és mutatja az időt de ennyi. Egyébként milyen típusok vannak. A Cobra az nem egy fajta típus véletlenül? Vagy azon belül is vannak más típusok?

Felhasználó
palyagabi
Sonic Rang
Tag
2017-02-11 - 14:58
Tagság kezdete: 2014-07-20
Köszönet pontjaid: 1852
Fórum hozzászólások:44

Típusnak típus, de típuson belüli típus.

Az az, vannak a készítők, pl.: Rebug, Ferox, Habib, Roger, stb. Ezek CFW-ket készítenek, az a szoftveres a buli.

Aztán volt régebben egy hardver, úgy hívták, hogy Cobra.

Ez mára már kikopott, de extra funkcíókat is tudott a CFW-ékhez képest.

Miután leállt a Cobra támogatása, egy íiő után közzétették a készítői a szotveres kulcsokat, amiből az extra funkciók keletkeztek, így már beépíthették a CFW-ékbe.

Ezeknél a CFW-nél kezdték el jelölni ezen funkciókaz Cobra névvel kiegészítve a teljes megnevezést.

Tehát mondjuk, és ezek csak példázatok, nem biztos hogy léteznek, szóval volt Rebug 4.41 CFW, tehát rebugék készítették, aztán jött a következő Rebug 4.46 Cobra v3. CFW. Aztán párhuzamosan Habibtól a Habib 4.46 Cobra v3. CFW.

Ez mára funkciót jelez.

Jelen pillanatban 4.81-es CFW-ből, tudomásom szerint Rebug, Ferox és KCFW van.

A rebug egyértelműen azonosítható, a bejelentkező képernyőn ott a neve, és nála a Cobra funkció ki be kapcsolható. Alapól ki van kapcsolva, de mivel sok egyébb előnye mellet jó pár indítási problémát orvosol, így érdemes bekapcsolni.

Köszönetet mondott palyagabi -nak a segítségért::

Rolee82
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-02-11 - 17:21

Már egy csomó mindent próbáltam a multimanban és a webmanban. Egyszer sikerült azt elérnem, hogy félig meddig továbbjátsza a videót de végül lefagyott annál a résznél mikor már a csávó lovagolva megy le  a lépcsőn. Azt hiszem a multimanban aktiváltam a közvetlen indítást, a BD tükrözést és a Belső indítást. De az az érdekes, hogy csak egyszer sikerült máskor már ugyanennél a beállításnál megint csak a sötét képernyő fogadott(jobb alsó sarokban töltés jellel). 

Felhasználó
RicoKwothe
Master Chief Rang

V.I.P Tag
2017-02-11 - 17:28
Tagság kezdete: 2014-12-03
Köszönet pontjaid: 20322
Fórum hozzászólások:284

Egy új cfw meg fogja oldani a gondod, de a frissítéshez tudni kelleme mi a jelenlegi cfw-d.

Ez most már örökké jó lesz egy darabig!

Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-02-11 - 17:36
25sp_Permalink sp_Print
0

RicoKwothe mondta
Egy új cfw meg fogja oldani a gondod, de a frissítéshez tudni kelleme mi a jelenlegi cfw-d.

Cfw: 4.81 CEX Cobra 7.4

Állítólag ennél a 4.81-esnél jelenleg frissebb nem létezik. Más játékkal nem volt még ilyen gondom, csak ezzel.

Felhasználó
RicoKwothe
Master Chief Rang

V.I.P Tag
2017-02-11 - 18:45
26sp_Permalink sp_Print
0

Érdekes, nekem is 4.81-es Cobrakígyóállat van, és elsőre működött. A DUPLEX féle release-t használod a játékból?

Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-02-11 - 19:34

RicoKwothe mondta
Érdekes, nekem is 4.81-es Cobrakígyóállat van, és elsőre működött. A DUPLEX féle release-t használod a játékból?

Most nézem NCore-on és azt tudom mondani, hogy valószínűleg nem. A Duplex mostanában lett feltölte oda. Egyébként már szedem is.  A te műved lenne talán? 🙂

Persze az még kérdéses, hogy hogyan fogom tudni felmásolni azt a 6 gigás fájlt de

mintha a multimanban láttam volna ilyen ntfs fájlrendszer felismerőt vagy valami ilyesmit. Talán menni fog, még nem tudom.

Felhasználó
palyagabi
Sonic Rang
Tag
2017-02-11 - 19:42
28sp_Permalink sp_Print
0

Már fárad vagyok, de röviden.

Az egy dolog, hogy milyen verziószámú a CFW, de rohadtúl nem mindegy milyen típusú!!! Hiába a legfrissebb ha szar, ha nincs beálítva, stb, stb!

Nem mindegy ki8 csinálta!

Ha a Cobra mód műkszik, akkor nem kell a BD mirror, nem kel a lemez a gépben, de ha nem mükszik, akkor kelhet. Mivel nem Rebug van fent, igy halvány lila gőzöm sincs róla, hogy mi a felállás!

Épp eszü játékos Rebugot használ manapság, és akkor segíteni is tudok, tudunk.

Jelen esetben nem a delikvens tehet róla, de a jó ffranc se tudja mi van a gépén, így azt sem lehet tudni, hogy itt mit kell, lehet állítani, kell e vagy sem!

És hogy a ez Rolinak is világos legyen, egyáltalán nem mindegy mi van a gépen!

Ezért rohad fontos, hogy ez az információ elérhető legyen!

Nem te tehetsz róla, de te szopod!

Mára kiléptem, majd holnap erölködünk tovább!

Rolee82
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-02-11 - 20:09
29sp_Permalink sp_Print
0

palyagabi mondta
Már fárad vagyok, de röviden.

Az egy dolog, hogy milyen verziószámú a CFW, de rohadtúl nem mindegy milyen típusú!!! Hiába a legfrissebb ha szar, ha nincs beálítva, stb, stb!

Nem mindegy ki8 csinálta!

Ha a Cobra mód műkszik, akkor nem kell a BD mirror, nem kel a lemez a gépben, de ha nem mükszik, akkor kelhet. Mivel nem Rebug van fent, igy halvány lila gőzöm sincs róla, hogy mi a felállás!

Épp eszü játékos Rebugot használ manapság, és akkor segíteni is tudok, tudunk.

Jelen esetben nem a delikvens tehet róla, de a jó ffranc se tudja mi van a gépén, így azt sem lehet tudni, hogy itt mit kell, lehet állítani, kell e vagy sem!

És hogy a ez Rolinak is világos legyen, egyáltalán nem mindegy mi van a gépen!

Ezért rohad fontos, hogy ez az információ elérhető legyen!

Nem te tehetsz róla, de te szopod!

Mára kiléptem, majd holnap erölködünk tovább!

Arra jutottam, hogy megkérdezem a srácot akitől vettem a PS3-at, hogy akkor írja meg, hogy mi a CFW pontos típusa. Remélem meg tudja mondani de addig megpróbálom valahogy felmásolni ezt a Duplexes release-t valahogyan(már ha sikerül).

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2017-02-11 - 20:47
Tagság kezdete: 2014-02-08
Köszönet pontjaid: 32742
Fórum hozzászólások:863
30sp_Permalink sp_Print
0

Most megnéztem neked és az én elég régi Rogero 4.46-os CFW-men hibátlanul fut belső HDD-ről. Arra emlékszem, hogy nem véletlenül másoltam annó belsőre. Külső HDD-ről szarakodott.

Két dolgot megpróbálhatsz.

1- Iris Managerből futtatod. Van jó pár játék, amelyet a Multiman nem emulál jól,de az Iris viszi mint a cukrot.

2. Multiman-ben nyomsz egy négyszöget a játék borítóján és végigpróbálod a különböző opciókat kipipálni. (internal, BDEMU, stb)

Sajnos többet én sem tudok segíteni.

Köszönetet mondott TON -nak a segítségért::

Rolee82

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-02-11 - 23:19
31sp_Permalink sp_Print
0

A következőt csináltam:

Felmásoltam a Duplex release-t, de a 6 gigás fájlal nem tudtam mit kezdeni, úgyhogy már a PS3 belső vinyóján lévőt másoltam át a Duplexesbe, hátha mégis, de ugyanaz lett a probléma.

A multimanban már mindenfélét pipáltam de nem megy sehogy. Iris Manager meg szerintem nincs a gépen mert elég hosszú kutakodás után sem találtam ilyet.

Megtudtam a sráctól akitől vettem a konzolt, hogy állítólag Habib típusú a CFW. Azt írta, hogy ha Rebug felirat jelenik meg az elején akkor Rebug, de ha PS3 akkor Habib lesz. Nekem PS3 felirat jelenik meg tehát ezek szerint Habib, habár Palyagabi 4.81-es alternatívái között ez a név(Habib) nem szerepelt.

Ebben a Duplexes játékverzióban az előzővel ellentétben van egy PS3 Update nevezetű mappa és benne valamilyen kb. 250 mb-os fájl. Ezzel lehet valamit kezdeni vagy inkább hagyjam békén?

Felhasználó
Blackroy74
Vendég
Vendég
2017-02-12 - 08:55
32sp_Permalink sp_Print
0

Nekem is a Duplex verzió van meg. Jelenleg 4.78 CFW-n vagyok és simán viszi a játékot Webman valamint Multiman alól is.

A PS3_UPDATE mappát nyugodtan törölheted, csak egy OFW frissítés van benne.

Köszönetet mondott Blackroy74 -nak a segítségért::

Rolee82
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-02-12 - 10:18
33sp_Permalink sp_Print
0

Akkor már csak egy valamit fogok csinálni, mégpedig valahogyan fel kell juttatnom a Duplex release-s 6gb-os Nico fájlt a PS3 belső vinyójára (mert az még az előző verzióból van fennt mert másképpen egyenlőre nem tudtam megoldani).

Ha úgy sem sikerül, akkor belenyugszom, hogy a gépemen nem megy és kész, de ezt még valahogy összehozom.

Annyi kérdésem lenne még, hogy ha mondjuk összekotném a PS3-at a PC-vel(amit egyenlőre még nem tudok megtenni), akkor elég ha csak a PC van bekapcsolva? A PS3 nem kell hogy menjen ahhoz, hogy a fájlt rá bírjam rakni?

Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-02-15 - 15:52
34sp_Permalink sp_Print
0

Nos ünnepélyesen kjelenthetem, hogy a probléma megoldódott, ugyanis sikerült felvarázsolnom a gépre a 6GB-os DUPLEX-es Nico fájlt is. Tehát ez azt jelenti, hogy nálam csakis kizárólag a DUPLEX-es verzió hajlandó működni.

Ezúton is szeretném megköszönni mindenki segítségét, különösen annak az embernek(nem tudom, hogy ki volt), aki vette a fáradságot és feltöltötte NCore-ra a Duplexes verziót.

Azt azonban fontos lenne tudnom, hogy (mivel nálam csak a Duplexes verza megy) a magyarítás is a Duplexes verzióra lett rátelepítve?

Felhasználó
Blackroy74
Vendég
Vendég
2017-02-16 - 05:25
35sp_Permalink sp_Print
0

A magyarítás CSAK a BCES01097-[ICO  Shadow of the Colossus Classics HD] release alatt működik rendesen.

A PSN verziónál (NPUA-80677) azt tapasztaltam, hogy több helyen is angol marad a szöveg.

Köszönetet mondott Blackroy74 -nak a segítségért::

RicoKwothe, Rolee82
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-02-16 - 10:41
36sp_Permalink sp_Print
0

Blackroy74 mondta
A magyarítás CSAK a BCES01097-[ICO  Shadow of the Colossus Classics HD] release alatt működik rendesen.

A PSN verziónál (NPUA-80677) azt tapasztaltam, hogy több helyen is angol marad a szöveg.

De mondjuk a Duplex verzió sem a PSN verza ezek szerint, úgyhogy elvileg rá lehetne telepíteni  a magyarítást arra is nem? (már ha lenne telepítő)

Felhasználó
palyagabi
Sonic Rang
Tag
2017-02-17 - 09:25
37sp_Permalink sp_Print
0

Rolee82 mondta

Blackroy74 mondta

De mondjuk a Duplex verzió sem a PSN verza ezek szerint, úgyhogy elvileg rá lehetne telepíteni  a magyarítást arra is nem? (már ha lenne telepítő)

Igen! A Duplexes az nem PSN verzió. Amúgy ha megnézed a fájlistát ott a játék ID (BCES01097!), ami ugye megegyezik azzal amit Blakroy kolléga emleget.

Ez azt jelenti, hogy elvileg mindegy milyen forrásból szerzed be a játékot, a lényeg az ID egyezés.

Ezen belül ami biztos, hogy Duplex verzió amit feltöltöttem a magra, az mükszik!

Rolee82
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-02-17 - 21:41
38sp_Permalink sp_Print
0

Hát akkor ezek szerint te voltál a feltöltő. 🙂 Nagyon megköszönöm, mert nálam is műkszik a cucc! Kár, hogy a magyarítás nem lesz telepítős változatban mert akkor rátenném erre.

Felhasználó
palyagabi
Sonic Rang
Tag
2017-02-18 - 08:12
39sp_Permalink sp_Print
0

Rolee82 mondta
Hát akkor ezek szerint te voltál a feltöltő. 🙂 Nagyon megköszönöm, mert nálam is műkszik a cucc! Kár, hogy a magyarítás nem lesz telepítős változatban mert akkor rátenném erre.

Ezt nem egészen értem!?

Ha a játékot fel tudtad tenni, akkor a magyarítást miért nem tudod?

Felhasználó
RicoKwothe
Master Chief Rang

V.I.P Tag
2017-02-18 - 08:22
40sp_Permalink sp_Print
0

Nincs érelme a telepítős verziónak. Ugyanakkora lenne mint az eredeti fájl.

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
3
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Senki
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kisgomboc1: 88
kolo18: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1715
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:227
Legújabb felhasználók:
Ferike1980, Lord Humungus, Fiu, Krys, Sipos Imre, Kadrcsi89, Green Arrow, blansirozott szuvidalt textura, gettos, Bela
Adminisztrátorok:TON: 863