A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
Fatal Frame/Project Zero PSN
Topik Értékelés: 0 Topik Értékelés: 0 (0 értékelés) 
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-01-28 - 19:22
Tagság kezdete: 2015-04-10
Köszönet pontjaid: 2842
Fórum hozzászólások:125
sp_UserOfflineSmall Offline

Sziasztok!

Ha jól tudom a Fatal Frame vagy másik nevén Project Zero első 3 része anno letölthető volt a PS Network-ről, vagyis PS3-on lehetett velül játszani emulátorral való babrálás nélkül. Csak az a gond, hogy torrenteken nem találom ezeket sehol. Ha esetleg meg volna valakinek és feltöltené vagy ha mégis tudna valaki valamilyen letöltési linkkel szolgálni, azt megköszönném. Nagy kedvenceim voltak anno ezek a játékok a jó öreg PS2-n.

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2017-01-29 - 08:38
Tagság kezdete: 2014-02-08
Köszönet pontjaid: 32742
Fórum hozzászólások:863

Rolee82 mondta
Sziasztok!

Ha jól tudom a Fatal Frame vagy másik nevén Project Zero első 3 része anno letölthető volt a PS Network-ről, vagyis PS3-on lehetett velül játszani emulátorral való babrálás nélkül. Csak az a gond, hogy torrenteken nem találom ezeket sehol. Ha esetleg meg volna valakinek és feltöltené vagy ha mégis tudna valaki valamilyen letöltési linkkel szolgálni, azt megköszönném. Nagy kedvenceim voltak anno ezek a játékok a jó öreg PS2-n.

Tudom, nem leszel vele kisegítve, de miért nem áldozod rá azt a 10 percet, amíg felállítasz egy PS2 emulációs rendszert a gépeden? Utána egy halom zseniális Ps2-es játékot élvezhetsz felskálázva HD-ra és ami fontosabb a te szempontodból, hogy emuparadise oldalról lekaphatsz minden játékot gyorsan.

Itt a cikkem:

** Nincs jogosultságok látni ezt a hivatkozást **

Köszönetet mondott TON -nak a segítségért::

Rolee82

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-01-29 - 10:58
Tagság kezdete: 2015-04-10
Köszönet pontjaid: 2842
Fórum hozzászólások:125

TON mondta

Rolee82 mondta
Sziasztok!

Tudom, nem leszel vele kisegítve, de miért nem áldozod rá azt a 10 percet, amíg felállítasz egy PS2 emulációs rendszert a gépeden? Utána egy halom zseniális Ps2-es játékot élvezhetsz felskálázva HD-ra és ami fontosabb a te szempontodból, hogy emuparadise oldalról lekaphatsz minden játékot gyorsan.

Itt a cikkem:

Idővel biztosan beizzítom majd a PS2 emulátort, ez nem is kérdés, csak azt gondoltam mivel, hogy anno ezeket le lehetett tölteni PS3-ra, ezért biztosan jól fognak futni majd PS3-on. A Crash Bandicoot PSN verzióját is letöltöttem és nagyon jól fut. Persze ha másképpen nem jutok hozzá, akkor marad a PS2 emulátoros megoldás. De egyenlőre nagyon jól elvagyok az exkluzív címekkel. A Beyond Two Souls-al játszom és valami eszméletlen. Persze ez egy másik téma 🙂

Azért azt megkérdezném, hogy ha nekem 4.81-es Cfw-m van attól még lehetséges normálisan PS2 emulátorral játsszani nem? 

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2017-01-29 - 11:15

Rolee82 mondta

TON mondta

Rolee82 mondta
Sziasztok!

Itt a cikkem:

Idővel biztosan beizzítom majd a PS2 emulátort, ez nem is kérdés, csak azt gondoltam mivel, hogy anno ezeket le lehetett tölteni PS3-ra, ezért biztosan jól fognak futni majd PS3-on. A Crash Bandicoot PSN verzióját is letöltöttem és nagyon jól fut. Persze ha másképpen nem jutok hozzá, akkor marad a PS2 emulátoros megoldás. De egyenlőre nagyon jól elvagyok az exkluzív címekkel. A Beyond Two Souls-al játszom és valami eszméletlen. Persze ez egy másik téma 🙂

Azért azt megkérdezném, hogy ha nekem 4.81-es Cfw-m van attól még lehetséges normálisan PS2 emulátorral játsszani nem? 

A kompatibilitás miatt nem kell félned. A Ps2-es játékok 90%-a remekül fut Ps3-on a PS2 Classic megoldással.
És mint a cikkemben is leírtam a PSN verzió recésebb grafikát mutat mint a COBRA ISO vagy a PS2 Classic emulálás.

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Felhasználó
palyagabi
Sonic Rang
Tag
2017-01-29 - 16:48
Tagság kezdete: 2014-07-20
Köszönet pontjaid: 1852
Fórum hozzászólások:44

Sziasztok!

Ehhez azért hozzá tenném, hogy egyedi tapasztalat szerint ez az érték 50%, kis jóindulattal.

Nálam 5 játék volt favorit, ebből 2 futott! Mindegy volt hogy milyen verzió, kiadás, keretezett, nem keretezett. Profi csávó is próbálta működésre bírni (kérésemre) őket (Ransom), de egyiket sem tudta elindítani.

Tudom, TON szerint szinte minden megy, de szerintem ez erős túlzás.

Feldobom a lasztit! Van három PS2-es játék, amit működésre szeretnék bírni PS3-on.

Ha ezekből csak egyet elindít és futtat TON, megkövetem, elnézést kérek, és nem bubogok bele a témába többször.

Ha nem, akkor ő vonja vissza az állításait!

TON, mondhatom a három játék címét!?

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2017-01-29 - 17:45

palyagabi mondta
Sziasztok!

Ehhez azért hozzá tenném, hogy egyedi tapasztalat szerint ez az érték 50%, kis jóindulattal.

Nálam 5 játék volt favorit, ebből 2 futott! Mindegy volt hogy milyen verzió, kiadás, keretezett, nem keretezett. Profi csávó is próbálta működésre bírni (kérésemre) őket (Ransom), de egyiket sem tudta elindítani.

Tudom, TON szerint szinte minden megy, de szerintem ez erős túlzás.

Feldobom a lasztit! Van három PS2-es játék, amit működésre szeretnék bírni PS3-on.

Ha ezekből csak egyet elindít és futtat TON, megkövetem, elnézést kérek, és nem bubogok bele a témába többször.

Ha nem, akkor ő vonja vissza az állításait!

TON, mondhatom a három játék címét!?

Én összegyűjtöttem az engem érdeklő, kedvenc Ps2-es játékokat és teszteltem őket Ps3-on.

A 171db Ps2-es játék közül 20db nem futott tökéletesen. Ez pontosan 88,31%-os arány.

De lássuk nagyban.

Vaan a legismertebb emulátoros a psxscene fórumról 1787db Ps2-es játékot tesztelt le Ps3-on és mindössze 153db nem futott jól. És mivel ebben a 1787 játékban az angolul megjelent címek 99%-a benne van, így ezt általános aránynak is nyugodtan vehetjük, azaz:
A PS2-ES JÁTÉKOK PS3-ON VALÓ KOMPATIBILITÁSA EGÉSZ PONTOSAN 91,44%!!!!

Szóval palyagabi kezdheted a megkövetést. Egyébként no offense, de nem írtál volna 50%-ot, ha alaposan foglalkozol a témával és ez az általad megállapított arány nem a tájékozatlanságból fakad. Amikor én megírtam a Ps2-es cikkem, akkor heteket és 30+ órát szántam a teszteléseknek, ezért a továbbiakban csak olyan kérdőjelezze meg az állításom, aki legalább ennyit foglalkozott a témával mint pl én vagy Vaan. Ameddig ez nem történik meg addig nem vehető komolyan az illető véleménye.
Vaan megtette a munkát és hónapokat szánt a tesztelésre így az ő 91,44%-a akkor is mérvadó lenne, ha ez nem egyezne közel az én 88,31%-ommal.
Az pedig, hogy valakinek a kedvenc 5 vagy 10 játéka pont beleesik ebbe a 8,56%-ba ami nem fut Ps3-on az egyrészt pech, másrészt pedig egyéni szoc probléma 🙂

Kézcsók 🙂

Felhasználó
palyagabi
Sonic Rang
Tag
2017-01-30 - 12:05
Tagság kezdete: 2014-07-20
Köszönet pontjaid: 1852
Fórum hozzászólások:44

Valószínűleg nálad az igazság, de hidd el, hogy igen faramucin veszi ki magagát ez a 90%-os érték, amikor az egyének nem a nagy egészet, hanem azt a részt nézik ami őket érdekli.

Nálam ez az érték relatíve 40%.

Ha én kifogtam, akkor más is kifoghatja, és ő sem azt fogja látni, hogy hűdefasza, minden megy.

Egyébként anno amikor megkaptuk ezt az opciót a CFW-éktől, és utána egy darabig még új volt a téma, nem kevesen szembesültek ezzel. Az-az, hogy sehogy nem ment a kedvenc anyaguk.

Ezekből én azt a konzekvenciát vontam le, hogy nincs itt akkora kompatibilitás mint amiről beszélnek, mint amiről beszélsz.

Ezen álláspontomon nem változtatok, de itt, ígérem nem feszegetem többet a témát!

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2017-01-30 - 17:12

palyagabi mondta
Valószínűleg nálad az igazság, de hidd el, hogy igen faramucin veszi ki magagát ez a 90%-os érték, amikor az egyének nem a nagy egészet, hanem azt a részt nézik ami őket érdekli.

Nálam ez az érték relatíve 40%.

Ha én kifogtam, akkor más is kifoghatja, és ő sem azt fogja látni, hogy hűdefasza, minden megy.

Egyébként anno amikor megkaptuk ezt az opciót a CFW-éktől, és utána egy darabig még új volt a téma, nem kevesen szembesültek ezzel. Az-az, hogy sehogy nem ment a kedvenc anyaguk.

Ezekből én azt a konzekvenciát vontam le, hogy nincs itt akkora kompatibilitás mint amiről beszélnek, mint amiről beszélsz.

Ezen álláspontomon nem változtatok, de itt, ígérem nem feszegetem többet a témát!

Nálad 40%, másnál aki pont abból a 153db címből néz meg 10-et, nála 0%, a szomszédomnál 85% és így tovább. Nálam pedig pontosan 88,31% és 171db játékot próbáltam ki a kedvenceim közül. Azaz én állíthatom, hogy a Ps2-es játékok Ps3-on való kompatibilitása nem átlagos, nem jó, hanem egyesen kiváló!

Ha viszont valaki felteszi a kérdést és arra kíváncsi, hogy a Ps2-es játékoknak összességében, szubjektivitást mellőzve, objektíven milyen a kompatibilitási rátája Ps3-on, akkor a hivatalos válasz:

A PS2-ES JÁTÉKOK PS3-ON VALÓ KOMPATIBILITÁSA EGÉSZ PONTOSAN 91,44%!!!!

Nem 90% körül, nem 90% fölött, hanem egész pontosan meghatározható módon 91,44%. 1853 Ps2-es játék jelent meg angol nyelven és a táblázat szerint ezen címek közül Vaan 1787-et tesztelt le nem kis idő alatt. Szóval az a 91,44% maximum 1%-ot mozdulhatna el pozitív vagy negatív irányban.

És letojnám az egészet, hogy ki mit gondol az egészről, ha nem öltem volna annyi időt a PS2 on Ps3 cikkembe+kompatibilitási táblámba mint a tenger. És a célom az objektivitás! Igen is, aki Ps2-es játékokkal akar játszani az nyugodtan vegyen emiatt egy Ps3-at, mert nem fogja megbánni.

Köszönetet mondott TON -nak a segítségért::

Predátor

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
5
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Eren
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kolo18: 88
kisgomboc1: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1718
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:227
Legújabb felhasználók:
norby, Detox666, Tibi, Ferike1980, Lord Humungus, Fiu, Krys, Sipos Imre, Kadrcsi89, Green Arrow
Adminisztrátorok:TON: 863