A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
Szivárogtatás
Felhasználó
kisgomboc1
Sonic Rang
Tag
2018-05-26 - 12:07
Tagság kezdete: 2014-06-03
Köszönet pontjaid: 2582
Fórum hozzászólások:88
sp_UserOfflineSmall Offline

Először is megértem Tont hogy dühíti a szivárogtatás. Másodszor nem érzem korrektnek, hogy egy kiváltásra kiadott munkának ( ami már ki is gyült ) növeli a kiváltási pontját. Szerintem eleve ez a büntetés sem jó mivel a normális töbséget sújtja, ez itt nem működik. Ez a módszer zárt közösségekbe való ahol a többség pontosan tudja, hogy ki miatt kapta és ahol meg tudja győzni a renitenseket ( akár testi fenyítéssel ☺ ) hogy eszébe ne jusson még egyszer megszivatni a többieket. Én nagyon toleráns vagyok de ha úgy érzem hogy igazságtalanság ért nem sajnálom az időt és az energiát hogy megtoroljam ( ezzel sokan lehetnek így). Szerintem aki szivárogtatott (Ton szerint nem véletlen hogy pont most) elérte a célját és most boldog. Ezért nem jó ez a rendszer. Sajnos nincs ötletem mivel lehetne megakadályozni a hasonló eseteket a jövőben. A mai világban ez hatalmas probléma mert akármit is találnak ki van aki csak a kihívás kedvéért megpróbálja kijátszani. Örülök neki ,hogy továbbra is munkálkodtok és tényleg megbecsülést érdemel a munkátok, de találjatok ki valami mást mert ez nem hatásos és a bosszúálókat támogatja.
Szép napot mindenkinek.

Felhasználó
TON
Adminisztrátor
2018-05-26 - 12:59
Tagság kezdete: 2014-02-08
Köszönet pontjaid: 32742
Fórum hozzászólások:863
sp_UserOfflineSmall Offline

Hamarosan megadom a lehetőséget mindenkinek, hogy építő jellegű javaslatokat tegyenek. Addig türelmet kérek, mert az ilyen topikokkal és vitákkal még inkább eléri a célját a szivárogtató. A középpontban akar lenni, még olyan áron is, hogy több száz emberrel tol ki és rengeteg jövőbeli munka kiadását kockáztatta. Ne adjuk meg neki ezt az örömet. Köszönöm a türelmet.

Köszönetet mondott TON -nak a segítségért::

Sandokán

"Egy ősi, dakota közmondás szerint kétféle konzolos létezik. Van aki a legújabb játékokkal játszik és van aki a legjobbakkal." Én az utóbbihoz tartozom.

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
3
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Eren
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kisgomboc1: 88
kolo18: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1718
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:227
Legújabb felhasználók:
norby, Detox666, Tibi, Ferike1980, Lord Humungus, Fiu, Krys, Sipos Imre, Kadrcsi89, Green Arrow
Adminisztrátorok:TON: 863