A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
Giana Sisters: Twisted Dreams
Felhasználó
kisgomboc1
Sonic Rang
Tag
2017-12-17 - 18:10
Tagság kezdete: 2014-06-03
Köszönet pontjaid: 2582
Fórum hozzászólások:88
sp_UserOfflineSmall Offline

Letöltöttem a játékot kipróbáltam müködött teljes verió. Kibontottam bemásoltam a letöltött fájlt magyar lett a felirat de trial verzió. Próbálta még valaki ? Müködik rendesen? Vagy én rontottam el?

Felhasználó
erzoli
Sonic Rang
Tag
2017-12-17 - 19:04
Tagság kezdete: 2015-01-14
Köszönet pontjaid: 1782
Fórum hozzászólások:31

Beültető program nélkül nagy valószínűséggel nem is lesz jó, mert kicsomagolva az XBLA  játékok általában átváltanak trial verzióra.De biztos meg lehet oldani, hiszen ezen az oldalon is minden XBLA játékmagyarítás beültetőprogrammal telepítős, úgyhogy ehhez is hozzá kell csak párosítani a beültető programot.Szerintem.

Felhasználó
Soma72
Sonic Rang
Tag
2017-12-17 - 23:37
Tagság kezdete: 2015-02-01
Köszönet pontjaid: 392
Fórum hozzászólások:38

A Baconinggal ugyan így jártam én is. (Azóta se segített senki..)

Pedig a kérdés egyszerűnek tűnik: Ahhoz hogy XBLA játékot magyarítsak ki kell csomagoljam a játékot. Utána fájl cserével magyarítok. A játék magyar nyelven elindul de Trial verzió lesz belőle. Melyik programmal tudnám visszacsomagolni XBLA formátumba a magyarított verziót? (Feltételezem utána unlockolással megszűnne a Trial forma)

Felhasználó
RicoKwothe
Master Chief Rang

V.I.P Tag
2017-12-18 - 07:15
Tagság kezdete: 2014-12-03
Köszönet pontjaid: 20322
Fórum hozzászólások:284

Úgy adtam oda TON-nak ezt a fordítást, hogy pont ezt a problémát legyen szíves és oldja meg! 

Velocityvel próbáld meg kicserélni a magyarítás fájlját az eredetivel. Ha nem megy, megpróbálok összerakni egy patch alapú magyarítást, de az idő, mert a program itteni használatához engedélyt kell kérnem Evintől.

Köszönetet mondott RicoKwothe -nak a segítségért::

kisgomboc1, Soma72

Ez most már örökké jó lesz egy darabig!

Felhasználó
kisgomboc1
Sonic Rang
Tag
2017-12-18 - 12:27

Megoldottam ☺ szórakoztam vele egy darabig így sikerült ( ha valakinek megy egyszerűbben az szóljon )
1. Játék kibontás : wxPirs
2. Magyar fájl csere
3. Átalakítás iso-ba : crear iso
4. Átalakítás god-ba : iso2god
5. Teljes játék feloldás : XBLA-unlocker-v1,6
Jó szórakozást ☺

Köszönetet mondott kisgomboc1 -nak a segítségért::

RicoKwothe, Sandokán, erzoli
Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2017-12-18 - 12:55
Tagság kezdete: 2014-07-15
Köszönet pontjaid: 21992
Fórum hozzászólások:610

Bocsi, hogy írok !!

Szerintem sok fórumtársunknak segítség lenne, ha maga az XBLA fileban már benne lenne a magyarítás és így lenne fent a honlapon.

740 MB összesen csak, kb olyan mint egyes legóknál és nem kéne  vele szórakozni.

De a Kisgombóc féle megoldás jónak tűnik, csak nem értem ezt a god-os iso lépést.

,,A Baconinggal ugyan így jártam én is. (Azóta se segített senki..),, -idéztem Soma72

Erre is az lenne a javaslatom hogy menjen a magyar változat fullba , szerintem nem nagy kérés ha igen elnézést érte.

Felhasználó
kisgomboc1
Sonic Rang
Tag
2017-12-18 - 13:06

Sandokán mondta

Bocsi, hogy írok !!

Szerintem sok fórumtársunknak segítség lenne, ha maga az XBLA fileban már benne lenne a magyarítás és így lenne fent a honlapon.

740 MB összesen csak, kb olyan mint egyes legóknál és nem kéne  vele szórakozni.

De a Kisgombóc féle megoldás jónak tűnik, csak nem értem ezt a god-os iso lépést.

,,A Baconinggal ugyan így jártam én is. (Azóta se segített senki..),, -idéztem Soma72

Erre is az lenne a javaslatom hogy menjen a magyar változat fullba , szerintem nem nagy kérés ha igen elnézést érte.

Melyik részét nem érzed

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2017-12-18 - 13:51

kisgomboc1 mondta

Sandokán mondta

Bocsi, hogy írok !!

Melyik részét nem érzed

Utánanéztem a wxpirs-nek.

Tökéletesen , ahogy leírtad, vissza csomagolni nem tud a progi, ezért kell iso majd god, ami olyan mintha online-én vetted volna meg a játékot, és ezért nem lesz triál. 

Velocity lesz a megoldás, ami egyből  ki tudod a filét cserélni.

Felhasználó
kisgomboc1
Sonic Rang
Tag
2017-12-18 - 13:58

Sandokán mondta

kisgomboc1 mondta

Sandokán mondta

Bocsi, hogy írok !!

Melyik részét nem érzed

Utánanéztem a wxpirs-nek.

Tökéletesen , ahogy leírtad, vissza csomagolni nem tud a progi, ezért kell iso majd god, ami olyan mintha online-én vetted volna meg a játékot, és ezért nem lesz triál. 

Velocity lesz a megoldás, ami egyből  ki tudod a filét cserélni.

Nekem a Velocity nem csinált semmit meg se nyitotta (lehet hogy én voltam béna )

Felhasználó
Sandokán
Retró Félisten Rang

V.I.P Tag
2017-12-18 - 14:11

Sigítség:

Mivel nem szedtem le a magyarítást így gondolom a GAME.PAK filét kell lecserélni, mert csak level. pak  filék vannak még.

Velocity program jó hozzá. FILE-open- package  megkeresni az eredeti XBLA filét  és kibontás

Data_common könyvtárban lesz a GAME.PAK ez 538.9 mb  egér jobb click és itt a replace File-re katt és itt kiválasztod amit letöltöttél magyar filét (lecseréled) és készen is vagy.

Csak egy javaslat volt , magyarul felrakni az egész játékot természetesen tömörítve.

az a 200mb ide vagy oda nem oszt szerintem már.

Köszönetet mondott Sandokán -nak a segítségért::

kisgomboc1
Felhasználó
kisgomboc1
Sonic Rang
Tag
2017-12-18 - 17:13

A hiba az én készülékemben volt . A velocity nem működött most leszebtem újra és jó úgyhogy ezért kínlódtam egy fél napot ? . Most már kibontotta és ki is tudtam cserélni a fájlt működik a játék ☺ .

RicoKwothe
Felhasználó
RicoKwothe
Master Chief Rang

V.I.P Tag
2017-12-18 - 17:19
Tagság kezdete: 2014-12-03
Köszönet pontjaid: 20322
Fórum hozzászólások:284

Hál' istennek, akkor nem kell kínlódni vele.

A program amit használtam karakterlimites, így néhol rövidítenem kellet, valamint elvétve kisebb helyesírási hibák előfordulhatnak, (egy 500+ megás fájlt ki-be csomagolni egy csomószor nem volt türelmem)de semmi vészesebb dolog.

Ez most már örökké jó lesz egy darabig!

Felhasználó
Soma72
Sonic Rang
Tag
2017-12-21 - 11:08

Sziasztok!

Ugyanúgy jártam mint a Baconinggal... Vajon mit csinálok rosszul?

1.Játékok kibontása Velocityvel vagy wxPirssel (mindkettőt kipróbáltam): rendben.

2.Magyarítás beültetése fájlcserével: rendben.

3.ISO fájl készítése Exiso.GUIval: rendben.

4.GOD fájl készítése ISOtoGODdal: rendben.

5.Bemásolás a sok 0-lás mappába: renben.

Mindkét játék elindul magyar nyelven de TRIAL verzióban. Az XM360 nem látja egyiket sem. Egész egyszerűen nem értem mi a baj.Mondjuk érdekes hogy a Freestyle sem az XBLA játékok között látja.Megnéztem az eredeti játék fájlait és a magyarított játék fájlait, a számozott mappán belül teljesen más a felépítésük. Nem tudom ez jelent-e valamit.Lehet nem ezeket a programokat kellene használnom vagy kihagytam valamilyen folyamatot? Fura hogy csak nálam nem működik...

Felhasználó
kisgomboc1
Sonic Rang
Tag
2017-12-21 - 11:26

Soma72 mondta

Sziasztok!

Ugyanúgy jártam mint a Baconinggal... Vajon mit csinálok rosszul?

1.Játékok kibontása Velocityvel vagy wxPirssel (mindkettőt kipróbáltam): rendben.

2.Magyarítás beültetése fájlcserével: rendben.

3.ISO fájl készítése Exiso.GUIval: rendben.

4.GOD fájl készítése ISOtoGODdal: rendben.

5.Bemásolás a sok 0-lás mappába: renben.

Mindkét játék elindul magyar nyelven de TRIAL verzióban. Az XM360 nem látja egyiket sem. Egész egyszerűen nem értem mi a baj.Mondjuk érdekes hogy a Freestyle sem az XBLA játékok között látja.Megnéztem az eredeti játék fájlait és a magyarított játék fájlait, a számozott mappán belül teljesen más a felépítésük. Nem tudom ez jelent-e valamit.Lehet nem ezeket a programokat kellene használnom vagy kihagytam valamilyen folyamatot? Fura hogy csak nálam nem működik...

Ez kimaradt
5. Teljes játék feloldás : XBLA-unlocker-v1,6
még a számítógépen csináld meg
vagy próbáld meg Velocity-vel ahogy feljebb le van írva

RicoKwothe, Soma72
Felhasználó
Soma72
Sonic Rang
Tag
2017-12-22 - 08:24

kisgomboc1!

Köszönöm a segítséget mindkét játék működik.

(Valamiért teljesen le voltam ragadva az XM360nal való unlockolásnál...) Laugh

Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
4
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Senki
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kolo18: 88
kisgomboc1: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1715
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:227
Legújabb felhasználók:
Ferike1980, Lord Humungus, Fiu, Krys, Sipos Imre, Kadrcsi89, Green Arrow, blansirozott szuvidalt textura, gettos, Bela
Adminisztrátorok:TON: 863