A A A
Felhasználó
Kérjük, vegye figyelembe, regisztráció
vendég szükséges
sp_LogInOut Bejelentkezés sp_Registration Regisztrálás
Regisztrálás | Elfelejtetted a jelszavad?
Bővebb Keresés
Fórum Figyelő

Egyezés

Fórum beállítások

Minimális keresőszó hossza 3 karakter - maximum keresőszó hossza 84 karakter
sp_Feed Topik RSS sp_Print sp_TopicIcon
PS3 Super Slim Módosítás
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-01-10 - 11:32
Tagság kezdete: 2015-04-10
Köszönet pontjaid: 2842
Fórum hozzászólások:125
sp_UserOfflineSmall Offline

Jó lenne, ha más is elmondaná a véleményét ezzel kapcsolatban mert én úgy tudtam, hogy eddig még nem lehetett a PS3 Super Slimeket módosítani. Ennek ellenére ezt találtam: ** Nincs jogosultságok látni ezt a hivatkozást **

Egyik retró tagunk viszont azt állítja a firkán, hogy már nem csinálják csak eladják a maradékot amilyük van és ez a Cobra Ode módosítás nem időtálló. Én viszont pár hónapja néztem az oldalt és akkor még nem láttam egyálatlán feltört PS3-at eladásra. Ez ilyen hamar lejátszódott volna? Alig, hogy kijött a módosítás a Super Slimre már nem is csinálják tovább? Pedig ez lenne az egyik legnagyszerűbb dolog.

Azért kíváncsi lennék a teljes igazságra.

Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-01-10 - 11:56

Csubi1980 mondta

Ezt én is láttam de a hangsúly itt a Super Slim módosításán van. Úgy tudtam, hogy sokáig nem is lehetett módosítani de ezek szerint most már igen. Itt van mégegyszer a link:  ** Nincs jogosultságok látni ezt a hivatkozást **

Vagyis ezek szerint már egyáltalán nem lenne olyan problémás feltört PS3-at újonnan beszerezni. Eddig azért nem lehetett mert nem forgalmazták a Super Slimnél régebbi géptípusokat amiket ugye amúgy fel lehetett törni de a Super Slimet meg nem. De most ezek szerint végre fel lehet törni és venni is lehet újonnan.

Gondoltam azért nyitom meg ezt a témát, hogy megerősítést kapjak ennek a dolognak a létére vagy éppen csak akár Jó hírrel szolgáljak. 

Felhasználó
csabi
Sonic Rang
Tag
2017-01-10 - 12:04
Tagság kezdete: 2014-09-22
Köszönet pontjaid: 1102
Fórum hozzászólások:38

Helló !

Itt olvashatsz róla.

** Nincs jogosultságok látni ezt a hivatkozást **

Köszönetet mondott csabi -nak a segítségért::

Rolee82
Felhasználó
hudaklaci
Marió Rang
Tag
2017-01-10 - 13:37
Tagság kezdete: 2014-05-18
Köszönet pontjaid: 312
Fórum hozzászólások:10

Az igazság az, hogy ez a módszer annyira babrás, hogy senki nem akar vele problémákat. Nem a chippeléssel van baj, hanem az eszköz használatával és annak a frissen tartásával. Amikor frissiteni kellene a géped, a kütyüt is állítgatni kell, mert ha nem teszed meg, kinyírod a kütyüt vagy brick-eled a gépet. Aztán a kütyüt is frissíteni kéne, de aki kitalálta, nem ad hozzá update-et. BD lemezt kell írkálni, akárhányszor variálod a vinyó tartalmát. Mivel ez nem egy szokványos cfw, a játékokat nem lehet módosítani. Nem lehet patch-olgatni magyarítással, semmivel.

Akkor inkább használjátok az új módit, az OFW hack-et. A ps-hack fórumon a kolléga készíti a leírást 4.81 fw-hez. Gyorsan elmondom mi is az. Készítesz egy backupot a vinyó tartalmáról, azt pc-n megbabrálod, telenyomod játékkal, majd ezt a módosított backup-ot visszamásolod a ps-re. Sajnos itt sem mennek a patch-ek, a játéknak az eredeti indítófájlt kell tartalmaznia.

Köszönetet mondott hudaklaci -nak a segítségért::

Rolee82
Felhasználó
ocskay92
Sonic Rang
Tag
2017-01-10 - 14:19
Tagság kezdete: 2015-12-05
Köszönet pontjaid: 481
Fórum hozzászólások:49

És nyugodt szívvel multizhatsz is, nem kell a bantól félni. Igaz nem lesznek magyarok a játékaid, de valamit valamiért. (Legalábbis egy jó ideje van ez a módszer, tiltásról pedig nem hallottam még, aki ezt használja)

Köszönetet mondott ocskay92 -nak a segítségért::

Rolee82
Felhasználó
Rolee82
Snake Rang
Tag
2017-01-10 - 18:58

Na most én a neten amúgy sem játszanék és gondolom, hogy már így a konzolgeneráció végére már szinte nem is kellene frissítést tölteni. Vagyis én abból indulok ki, hogy az xbox360-amat kb másfél éve RGH-ztattam és azóta még nem szorultam frissítésre(meg gondolom már nem is kell). Tehát ilyen szempontból a Cobra Ode módosítás számomra nem lenne olyan gázos. 

Az viszont elég kiábrándító, hogy a vinyó tartalmának a változtatásával mindig új BD lemezt kellene írkálni.

Felhasználó
bond71
Marió Rang
Tag
2017-01-10 - 19:26
Tagság kezdete: 2016-05-18
Köszönet pontjaid: 1
Fórum hozzászólások:6
Fórum időzónaEurope/Budapest
Legtöbb felhasználó online:35
Jelenleg online:
8
Vendég(ek)
Ennyien olvassák most az oldalt:
1 Vendég(ek)
Minden online tevékenység megtekintése
Tagok Születésnapja
sp_BirthdayIcon
Ma Senki
Hamarosan Senki
Legtöbbet hozzászólók:
Sandokán: 610
Robert82: 286
RicoKwothe: 284
Csubi1980: 241
Rolee82: 125
Predátor: 115
Gyugyo76: 105
Kolo: 96
kisgomboc1: 88
kolo18: 88
Tagok listája:
Vendég hozzászólók: 9
Tagok: 1722
Moderátorok: 0
Adminok: 1
Fórum statisztika:
Csoportok:6
Fórumok:56
Topikok:228
Legújabb felhasználók:
xpe1203, Férfi, dávid, férfi, norby, Detox666, Tibi, Ferike1980, Lord Humungus, Fiu
Adminisztrátorok:TON: 863